Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csinálnál abban az esetben...

Mit csinálnál abban az esetben, ha egy idős bacsi lakik feletted, és mindig arra kelsz fel hajnalok hajnalán, hogy segítségért kiált? (egy vele lakó asszonynak). Nagyon kiborító.

Figyelt kérdés

2022. máj. 10. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
meddig kiabál? ha csak egy rövidet akkor elviselném.
2022. máj. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hú, ez kemény. Főleg azért, mert nem hiszem, hogy tudnék valamit csinálni. Mert nyilván neki még szarabb, mint nekem, most mit mondjak neki.


Szerintem vegyél jó füldugókat, amik nagyon kényelmesek. Jobb ötletem nincs.

2022. máj. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 roundance ***** válasza:
45%

Elképzelem ahogy mondod neki: bácsi, tudom, hogy úgy érzi haldoklik éjszakánként, de nem tenné meg, hogy halkabban teszi? Ilyen klasszik stand up jelenet.


De viccen kívül, szerintem ezt tényleg csak humorral lehetne valahogy közölni, aki ilyen típus, hogy tudja ezt könnyedén, szeretettel mondani. Esetleg a nőnek lehetne mondani, hogy valahogy mondja neki, ha ők jóban vannak.

2022. máj. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Sajnálnám szegényt. Ezen kívül nem csinálnék semmit.
2022. máj. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 roundance ***** válasza:
88%
#4 az a baj, hogy ez, hogy a kérdező nem tud pihenni nagyon durva tud lenni egy idő után, pár napig, esetleg hétig OK, de hosszú távon nehéz. én átérzem teljesen. Nagyon rossz tud lenni, hogy sorra minden éjszaka felrázza ez. Meg gondolom az sem jó érzés, hogy ezt hallja, hogy valaki még szenved is.
2022. máj. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
igen :( nagyon rossz, mindegy, kibirom
2022. máj. 10. 17:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Idegesítene a dolog. Ha minden nap csinálja, és egyszer csak abba maradna akkor meg gyanakodnék. Eszembe jutnának a helyszínelős sorozatok, hogy a hulla szétrohadt és az alsó szomszéd csak a pacát látta a plafonon
2022. máj. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem egyedül él, mi a f*sznak kiabál a vén b*zi?
2022. máj. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
feltűnési viszketegség is benne van. Mindenki vegye észre hogy itt van és vele foglalkozzon
2022. máj. 10. 22:44
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Ordits vissza,h segitek es menj fel pizsamaban es usd az ajtot addig,amig nem nyitjak ki. Hisz segitsegert kialtott vki…
2022. máj. 13. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!