Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A Lakóhelyed hogyan pusztul...

A Lakóhelyed hogyan pusztul és miért? Ha esetleg leírod merre élsz.

Figyelt kérdés
2022. máj. 21. 18:24
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Veszpémben a zöldterület egyre jobban fogy, a belváros is egy betondzsungel
2022. máj. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Azt hittem csak a vidéki falvak pusztulnak de ezek szerint a fejlődés is hoz pusztulást.
2022. máj. 22. 09:20
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Nőnek ki a földből a lakóparkok, egyre zsúfoltabb a kerület. Mivel az utak áteresztőképességét nem nagyon lehet növelni és nem is foglalkozik vele érdemben senki, így egyre zsúfoltabb lesz. Bár még nagyon az elején vagyunk, már vettem telket és remélem sikerül is építkezni rá hamarosan, hogy zöldebb környezetbe költözzek.

XI. kerület

2022. máj. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
90%

Nem hiszem, hogy nekem szólt volna a kérdés de azért legyen ilyen is, én Németországban lakom, itt kevés a hely, sok az ember. Pici telkeken nagy házak, szóval zsúfoltság (faluban lakom), az autók nem férnek az utcán pedig sok a garázs is. Amúgy tök rendben van minden, nincs kosz meg többnyire jól néznek ki a házak, telkek kevés kivételtől eltekintve. Sokak szerint ez egy buborék az országon belül is, de nehéz megszokni a tömeget. Sokkal zsúfoltabbak a kis települések mint amihez otthon szoktam. Ingatlanárak megfizethetetlenek többség számára (6-800 ezret képtelenség kigazdálkodni, hacsak nincs 2 bő átlagfizetés fölötti kereset), mégis nőnek a települések, a fene érti. Valószínű annyian jövünk ide, hogy az a 20% aki tud vásárolni megteszi, plusz aki bír építtet vagy vesz még többet, hogy majd kiadja a többségnek...

Városok itt is valamennyire koszosak, a retek nép ott van (jelentős részét nem németnek nézem; nem csoda, hogy nem szeretnek minket, mind orkok vagyunk az ők szemükben).

2022. máj. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok sok újat mondani: Dél-Pest egyik kertvárosi része, ami 15 éve még abszolút "falu a városban" volt sok zölddel, családi (!) házakkal, nagy telkekkel, most meg egy társas-, sor- és ikerházakkal telerakott betondzsungel. Na meg a bődületes autóforgalomról hadd ne beszéljek...

#22: Én pont az ellenkezőjét vallom, hisz ebben élek (még): "fejlődés" = egyre nagyobb népszerűség = egyre nagyobb zsúfoltság = egyre több autó = egyre csökkenő zöldterületek. Én inkább élnék egy eldugott, nem népszerű faluban, ahol alig van autó, és az 1000 m2-es telek már kicsinek számít.

2022. máj. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos ahogy elöttem is írta valaki, egyet kell értsek a véleményével Vácról. 😥 Szomorú
2022. máj. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
91%

Egyre több a cigány

Borsod

2022. máj. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Vácon elhanyagoltak a járdák, utcák, buszmegek, pedig Salgótarjánból jöttem ide...
2022. máj. 23. 19:52
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Vácon ilyen tájban érdemes tenni egy kört a Földváry téren. Ja, nem🤣 Amúgy régebben az volt Vác rákfenéje és alsóváros. Most a Széchenyi utca nem sokban különbözik, tele van mindenféle rosszarcú alakkal az egész város. Amúgy még a végén kiderül, hogy tele van az oldal Váci lakossal 🤣
2022. máj. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Pedig van itt bőven vállalkozás...
2022. máj. 24. 08:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!