Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Volt már olyan, hogy hirtelen...

Volt már olyan, hogy hirtelen eleged lett mindenből, fogtad magad, és elköltöztél Budapestre/másik városba/külföldre?Megbántad?

Figyelt kérdés

Új munkahely, új város, új emberek. Nem az hogy hátrahagyod, csak úgy érezted hogy nem érzed már jól magad abban a régi környezetben, eleged van stb.


Megbántad vagy sem?



2022. máj. 22. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen. Nem bántam meg semmiképp, nagyon sokat adott. Konkrétan az egész életem lepergett, tudatosultak célok, amik korábban nem. Rájöttem mi akarok lenni, miket kell tennem érte.


Bár visszajöttem, de egy teljesen más felfogással. Ezután is időről-időre érdemes kiszakadni a megszokottból, mert észrevettem magamon, hogy bizonyos szokások visszatérnek, vagy egyes dolgok megszokottá válnak, amiknek nem kéne.

2022. máj. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Koltozz el az elhetetlen falubol. Undoritoak az emberek ott. Nem banod meg.

Budapesten nem ugatnak bele az eletedbe . Talalhatsz hozzad hasonlo baratokat.

2022. máj. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem falun élek, megyeszékhely, de gyűlölöm. Csak ha megemlítem hogy ez van tervben, hogy Budapestre megyek, akkor rögtön nekem esnek azzal hogy ott sem a legjobb, hogy fogok megélni stb. mintha vidéken annyira olcsó lenne minden. Én imádom Budapestet, akárki akármit mond, vidék és Bp között hatalmas szakadék van.
2022. máj. 22. 18:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Indulj, neked lesz jó, ne törődj azokkal, akik visszahúznának. Neked esnek, lehet, hogy csak azért, mert ők nem mernrk elindulni.
2022. máj. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, voltam így.

Amikor megtettem, a falusiak kiröhögtek, hogy 2 hónapig se húzom itt Pesten.

Ez volt több mint 2 éve, azóta jobb életem van itt, mint az elmúlt 23 évben vidéken bármikor.

2022. máj. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
84%
40 évesen költöztem vidékre, amikor végleg tudatosult bennem, hogy városban csak LAKNI lehet, ÉLNI nem.
2022. máj. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!