Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Honnan tudhatnám meg egy...

Honnan tudhatnám meg egy közterület hivatalos nevét?

Figyelt kérdés
Adott egy faluban egy rövid kis utca, ami a Google Maps-en a régi nevével szerepel (tudom, hogy pár éve megváltoztatták a nevét Lenin utcáról), más netes térképeken pedig nincs névvel ellátva. Sajnos a településen nincsenek/alig vannak utcanévtáblák, így arról nem derül ki. Házszámtáblákat nem tudom megnézni, nem készült Google-utcakép ott, leutazni pedig most pár hónapig nem tudok, és nincs olyan ismerősöm a faluban, akitől megkérdezhetném. Van esetleg valami hivatalos közterületnév-lista az egyes településekre vonatkozóan, ami ingyen elérhető? Esetleg hivatalos térkép, ahol az aktuális nevek szerepelnek?

2022. máj. 29. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Én felhívnám a helyi önkormányzatot, nekik tudniuk kell hogy mi az utca neve, ők kompetensek az ügyben.
2022. máj. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha legalább egy falut mondasz, van esély, hogy valaki tud segíteni.
2022. máj. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazán kíváncsi lennék, hogy melyik ez a falu, ahol így elmaradtak a jelölésekben....


Facebook-csoportja nincs a falunak, vagy legalább a faluhoz legközelebb lévő városnak? Ha igen, abba próbálj meg belépni, és ott rákérdezni.

2022. máj. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kiderítettem ma, pont egy ilyen csoportban.
2022. máj. 30. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!