Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapestre vagy Sopronba...

Budapestre vagy Sopronba költöznétek?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó munkalehetőségem Budapesten, nettó 500 ezer forint/hó, Sopronban nincsen munkalehetőségem még, viszont a szüleim inkább azt mondják, hogy oda költözzek, mert akkor áttudnék járni Ausztriába dolgozni, + akkor tudnék kint bevásárolni is, mivel kint jobb minőségűek az ételek.
2022. jún. 8. 11:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyik se Budapest kizárva.

Sopron meg kb az elmúlt 10 évben borzalom lett.

Én akkor már Ausztriàba költöznék!

2022. jún. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudsz németül? Mert anélkül már lassan takarítónak se vesznek fel Ausztriába, annyi magyar akar kint dolgozni.

Budapestre menj, hidd el, jobban jársz.

2022. jún. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

#10

Romlani fog? :)

Konkrétan már most majdnem nulla a közbiztonság ahhoz képest, hogy itt van a rendőrség, a nav meg a bv is.

Napi szinten probléma a parkolás, állandóan meghúzott, leeresztett autók, előre megfenyegetett emberek stb. Katasztrófa az egész.


Soproni vagyok, de az elmúlt 5 (de lehet 10 is) évben szerintem nincs ember aki ráismer a városra.


Ha itthon valahol megkereshetsz 500k -t óriási hülyének és tudatlannak kell lenned ahhoz, hogy idegyere nyomorogni az új csodás gettónegyedekbe csillagászati árakban ahol még bolt sincs meg bankautómata, mert azok helyett is tömbházak. Max B tervnek oké, de akkor is inkább egyenesen Ausztriába szerintem.

2022. jún. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én Ausztriában élek, ugyintezni mennem kellett sopronba. Te jó ég, milyen lepusztult putri lett az a város 😳😳😳😳 meg amúgy Pest is krva gáz
2022. jún. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!