Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mezőkövesd milyen hely?...

Mezőkövesd milyen hely? Munkalehetőségek mik vannak? Város milyen?

Figyelt kérdés

Mezőkövesd (és környéke) érdekel, milyen ott élni? Munkahelyek, munkalehetőségek mennyire vannak és milyenek? Emellett a város milyen? Mik az előnyei, hátrányai?

Jó ott az élet összességében, vagy nem annyira?



2022. jún. 11. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Akkor ajánlom, ha rendmániás és szemtelenül, erőszakosan kíváncsi vagy. Nincs a belvárosában egy normális, megfizethető, minőségi, stabilan működő étterem. A parkolás katasztrofális, - mindenki "sörétes puskával" őrzi az általa ellenőrzés alá vont kis területét! Nagyobb esők alkalmával elönt a belváros egy részét az árvíz. Az ott élő emberek együgyűek, érdek-vezéreltek. A néhai katonai repülőterét, - a Klementinát - évtizedeken keresztül lopták szét, de olyan szinten nagyüzemben, hogy oda már csak vinni lehet. Arra viszont volt egy "különítménye" a településnek, hogy amikor egy szál okostelefonnal bementem felvételeket készíteni a nem létező kapun a repülőtérre, úgy üldözzenek, mint egy köztörvényes bűnözőt, - akikről lekéstek, amikor pótkocsis teherautókkal, lángvágókkal, komplett szerszámkészletekkel felruházva lopták szét azt ipari léptékekkel. Ebből lejött az is, hogy tele van "jóhiszemű" spionokkal a település. Megint más kérdés, hogy a repülőtér a történelem múltbeli értékként - egy kicsi beruházással - pénzért mutogatható látványosság lehetne, de ehhez nem fűződik érdeke a helyi "főmatyónak"! -Közép-Európában nem sok néhai katonai repülőtér büszkélkedhetett azzal, hogy hadászati bombázók fogadására volt alkalmas... Nekem ellenszenves az ott élő emberek mentalitása, de azért írok jót is:

Ha átutazóban jársz arra - és éhes(ek) vagy(tok), - akkor a Kis pipa Éttermet ajánlom! A mai árképzések mentén is megfizethető! Célszerűen étkeztetésre, rendezvényekre hangolt vendéglátóipari objektum!

Nincs süppedő szőnyeg, szolga módra hajlongó, nyálaskodó pincér, - közvetlen Emberek dolgoznak ott, - de onnan garantált, hogy nem jössz el éhesen! Az erőssége az Étteremnek a hatékonyság, a leves és a limonádé! -Utóbbinak azért megkérik az árát, de megéri!

2022. jún. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Hát igen a korrupció! de az hol nincs ebben az országban?

A Kispipa éttermet én is ajánlom! Többször jártam ott, de a hely, ahol dolgozom, onnan rendeli az ételt. A kaja jó és akkora adagot adnak, hogy ember legyen a talpán, aki azt együltő helyében megeszi :)

2022. jún. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tomika101 ***** válasza:
100%

Inkább nem annyira.

Én lassan 20 éve élek itt,de még most sem tudom megszokni a matyók viselkedését.Arrogánsak,nagyképűek,akaratosak.Persze van néhány kivétel.

A "Fő" utca, a Stadion,a Kavicsos-tó környéke szép.Onnan 100-150 méterre,a kisseb utcákban szemét,mocsok,bűz.Persze ez alól is vannak kivételek,de nem sok,pláne ahol a város "vezetői" laknak.

2022. jún. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Én a kavicsostó környékén lakom. Itt tényleg szép a környék :)
2022. jún. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!