Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Rászólnátok fekete kamaszokra,...

Rászólnátok fekete kamaszokra, hogy ne az ablak alatt kiabáljanak, bömböltessék a hülye popzenéjüket?

Figyelt kérdés
Külföldön élek, váltott műszakban dolgozom, aludhattam volna még, de itt üvöltenek az ablak alatt. (Itt még nincs iskolai szünet juliusig)

2022. jún. 13. 19:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%

Nem írtad, melyik országban élsz, mindegy is. Amit a filmekben látsz, az nem igaz. Mármint hogy megkéred őket és megértik a problémádat, lehet, hogy még egy nyelvet sem beszéltek. Jó eséllyel levernek és fegyver, kés is simán lehet náluk. Erről nem szabad így beszélni, mert nem politikailag korrekt. Nem szabad azt mondani, hogy ők másként szokták a problémáikat megoldani, mert ez most nem PC, azt kell mondani, hogy velük ugyanúgy meglehet beszélni dolgokat, mint bárki mással.

Mondom, ezeket így nem lehet kimondani, de attól még így van, letagadják a no-go zónákat is😃

2022. jún. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
21%
#11 ikszdé
2022. jún. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ha gyakrabban fordul elő, nem baj ha szólsz nekik, egy bizonyos szintje ennek is beletartozik a csendháborításba
2022. jún. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem abból indulok ki, amit a filmkben látok, hanem abból, amit a helyi hírekben.
2022. jún. 14. 17:13
 15/15 anonim ***** válasza:

Szépen szólni szoktam és többnyire hallgatnak rám.

Amikor kómásan alsógatyában félmeztelenül kimegyek mindenki segítőkész szokott lenni.

Lehet csak azért mert tele vagyok hegekkel és a tekintetem is mogorva.


Egyszer volt egy fickó aki azért kiabált mert durván megfejelte a padkát, hozzá hívtam egy mentőt.


Késeltek már meg de más alkalomból, sosem azért mert zajongás miatt szóltam.

2022. jún. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!