Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszéd házban él egy...

A szomszéd házban él egy trombitás, aki naponta órákig fújja nyitott ablaknál. Többször szóltak a lakók neki, de nem érdekli, és újra elkezd gyakorolni. Mit lehet tenni még az ügyben, akár hatóságokat is bevonva?

Figyelt kérdés

Közben kiderítettem, hogy a Zeneakadémián rendelkezésre áll süketszoba, ahol a művészek gyakorolhatnak.

Önkormányzat tud ebben segíteni, más hatóság?



2022. jún. 17. 00:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%

5-ös, persze, legyen megértő. Aha, hogyne, amikor esetenként napi x órát a másik zaját kell hallgatnod.


A nagy lószrt, léteznek olyan helyek, ahol gyakorolhat, nem kell egy társasháznyi ember napjait elb...

2022. jún. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nálunk a mellettünk lévő utcában egy társasházban gitároznak, napi szinten többször hallható, egy szerencséje hogy jól játszik.
2022. jún. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Nálatok ha kertes ház a téma ott azt csinál amit akar.
2022. jún. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
#11 Ki mondta, hogy társasházról van szó? A szomszéd ház az számomra kertvárost jelent. Nem tudom te hogy vagy vele.
2022. jún. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként csak mondom, hogy vidéken sokszor társasházi környezetben működik zeneakadémia, ahol egész nap zenélnek és igen, kihallatszik. Érdekes módon senkit nem zavar a környéken. Önmagában egy hangszernek nincs akkora hangereje, hogy túlharsogja az egész környéket, hacsak nem köt rá 100 decibellel egy hangfalat. Ha társasházi szomszédságról lenne szó még érthető lenne a probléma, de így, hogy a szomszéd ház... Sokkal hangosabb és állandó zajok is vannak mellette. Ez az egész arról szól, hogy van valaki, akivel össze lehet veszni, ezért miért ne.
2022. jún. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
0%
Este nyolcig legálisan fújhat akármennyit . Zárja be az ablakot , akkor nem hallattszódik .
2022. jún. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 qkker1 ***** válasza:
79%

"Este nyolcig legálisan fújhat akármennyit . "


Tévedésben vagy.

2022. jún. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
0%
Én is trombitázom (16-os vagyok) este nyolcig szoktam gyakorolni és nem zavar senkit , pedig társasházban lakom . A tanárom is ezt monda , h nyolcig szabad !
2022. jún. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
79%
Lagzilajcsi az?Kapcsold le az áramot nála.
2022. jún. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
0%
de csomóan tovább szoktak . ha a trombitás tag becsukná az ablakot akkor nem hallattszódna ki . de nem csukja be , ez van .
2022. jún. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!