Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire hiteles információkat...

Mennyire hiteles információkat mondanak a megafon csapata (Kötter Tamás, Déri Stefi, Bohár Dani, Trombitás Kristóf stb.)?

Figyelt kérdés
Szoktam hallgatni Facebookon amiket mondanak, nagyon szomorú amiket MZPről mondanak, eléggé hitelesnek tünnek nekem..
2022. márc. 6. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire: [link]
2022. márc. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Shai-Hulud ***** válasza:
94%

A szélhámosok is abból élnek, hogy olyan becsületesnek tűnnek...


Minél kevésbé hallgatod az egyéb hírcsatornákat, annál hitelesebbnek fognak tűnni. Ha pedig csak őket hallgatod, előbb-utóbb azt is elhiszed, hogy csakis a Fidesz és a dicső Orbán Viktor Miniszterelnök Úr tudja megmenteni országunkat a Sorosbérenc Gyurcsánnyal szövetkezett patás Márki-Zay-tól.

Szerintem inkább több, lehetőleg több oldali médiumból tájékozódj, gondold végig az információkat (különösen az egymásnak ellentmondókat) és ne egyéni szimpátia alapján döntsd el, hogy kinek van igaza, hanem a gondosan megszűrt és alátámasztott információk alapján.

Hidd el, hogy egy idő után hangosan röhögni fogsz a Megafonon.

2022. márc. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Azt nem tudom mennyire hitelesek, de azt tudom,hogy a Stefit tolnám mint cigány a lopott biciklit
2022. márc. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az emberek a kormány csicskásai, idegesítő, betanult szöveget közvetítő, trógerbanda.
2022. márc. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Többféle propagandista van. A kormányzati sajtóban dolgozó copy-paste közkatonák többségében elhiszik a Fidesz narratíváját, és boldogan, kritika nélkül hajtják végre, amire a párt utasítja őket. Az újságírók egy része van annyira értelmes, hogy kisebb-nagyobb kritikával nézi mindazt, ami zajlik. És innentől sokfelé ágazik a történet. Van, aki lesz@rja az egészet, nem érdekli a politika, ez is csak egy munka, mint a trágyalapátolás, és legalább a kényelmes, légkondicionált szerkesztőségből lehet végezni. Van olyan is, aki igyekszik tisztességes maradni az egyre szűkülő keretek között. Van, aki úgy gondolja, persze rossz, hogy a jövőnk szempontjából is meghatározó mértékű vagyonokkal károsítják meg a nemzetet, de még mindig jobb, mint ha Gyurcsányék lennének hatalmon. Van, aki kényszerhelyzetben van akár az anyagi kiszolgáltatottsága, akár a zsarolhatósága miatt. És persze vannak olyanok, akiket elkap a gépszíj, mert a sokmilliós fizetés, a fillérekért adott vári lakás és az egyebek elvakítják. Néha még az utóbbiak között is akad, aki négyszemközt elmondja, amit valójában gondol.


A Megafon-féle figurák többnyire nagyobbacska halak, vagy a nagy pénz, vagy a zsarolhatóság miatt csinálnak magukból hülyét.

2022. márc. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak egy napig is úgy kellene viselkednem, mint ahogyan az egyikük, akkor vagy elásnám magam a legmélyebb gödörben, vagy vennék egy repjegyet Mexikóba, nevet változtatnék, és be sem tenném többé a lábamat Magyarországra.


Nem azzal van a baj, hogy kormányszimpatizánsok, hanem amblokk a magatartásukkal. Konkrétan az anyjuk helyében is szégyellem magam! Mindig is léteztek ilyen talpnyaló, gonosz, pszichopata egyének, a csoport már az általános iskolában is kiutálta őket a gyomorforgató, szégyenérzetet nem ismerő magatartásuk miatt.

2022. márc. 31. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hazudnak. A YouTube-on fent vannak az eredeti felvételek. Ezekből szabják a "napi kis színeseket".

Ezekből lesz a híradó.

A (csak) híradó nézői teszik ki a választópolgárok kb 70%-át.

Ennek az egésznek az eredményét néhány héten belül "élvezhetik". Mint sajnos mindenki más is.

Nem jön a pénz az EU-ból.

A mostani árstopot képtelenek lesznek hosszú távon tartani.

Orbán Viktor már megint előre elköltötte azt a pénzt, amit még meg sem kapott.

Van egy ilyen rossz tulajdonsága. Az átlag-magyar választópolgárok meg majd hamarosan megtudják, mire bólintottak rá.

2022. ápr. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Minden egyes videóban tényekkel való alátámasztásokkal indokolnak dolgokat. Ha valaki nagyon akar utána is nézhet ezeknek és utána el lehet dönteni, hogy ki mennyire hiteles.
2023. jan. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%

8-as. Megtettem. Sok délutánom azzal telt,hogy megnéztem és összehasonlitottam a Megafon kis "szineseit" az eredeti felvételekkel. Hazug alattomos tróger banda.

Ha neked ök a hitelesek, akkor rajtad már nem lehet segiteni.

De nem is érdemes.

2023. ápr. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!