Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hangos, mindent lesz@ró...

Hangos, mindent lesz@ró szomszédok ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Több lakásos sorházban lakunk. Mellettünk szintén egy több lakásos sorház, másik oldalt egy egy családos kertes ház.

Sajnos annyira közel vagyunk egymáshoz, hogy ha a másik az udvaron van és fingik, rögtön tudják ki volt.

A kertes háznál van két kutya. Egész nap nem lehet őket hallani, mert kennelbe vannak. Este jönnek haza és hajnal 3ig ugatnak. Nekem is van kutyám, nem az ugatással van baj. Szerencsétlenek mi mást csináljanak. De a gazdájuk sose szól rájuk. És olyan mintha az ablakunk alatt ugatnának. Ha késő este ki megyek dohányozni és elkezd ugatni az én kutyám, rá szólok, mert már későn este ne "zavarja" az embereket. Ugyanez hajnal 4-5 kor, főleg hétvégén. Rá szólok. Figyelembe veszem, hogy nem tanyán lakom, ahol nincs szomszéd és hangoskodhatok. Az összes szomszéd panaszkodik itt, szóltak is már páran, de süket fülekre találtak.

A helyzet a masik oldali szomszéddal még rosszabb. Ott van egy 4 éves kislány is. Nyáron mkmden este 11-12ig kint vannak. Ami nem lenne probléma, viszont anya-apa-gyerek nagyon hangos. Böfögnek, ordítoznak, bömböltetik a zenét. És ez akkor is úgy volt, amikor ovi van. Gyerekkel volt mikor hétköznap hajnal 2kor még ment a banzáj, de csak hárman voltak. Sőt általában apát meg lányát halljuk. Nekem nagyobbak a gyerekek, de mindig időben lefekszenek. Legkésőbb 9kor ha suli van. Hányszor voltbaz, hogy nem tudtak aludni, mert a gyerek sokszor mint a szopós malac, úgy visít. Hihetetlen. Nem azzal van baj, hogy kint vannak. Hanem hogy sz@rba se veszik az egész szomszédságot mindketten. Pedig mindkét szomszédbegy éven belül költözött ide. Közben van valami világítás nekik, ami egész nap meg éjjel is megy. Pont a gyerekek ablakán süt be. Nyáron, hogy ne pusztuljunk meg, nyitott ablaknál alszunk. De lehetetlen, mert hajnalig kint vannak meg egészen reggelig minden nap ég az a villany. Többször lett nekik is szólva szépen, csúnyán. Mindkét szomszéd azt mondta, nekik több joguk van itt, mert drágábban vették a házat. WTF!!!

Szóval kezdek kiborúlni.

Nem az zavar, hogy "élik az életüket ", hanem, hogy nem veszik figyelembe, hogy ez egy sorház, sokan vagyunk és sose volt probléma. Mióta itt vannak, azóta csak az ordibálás át, mert mindig szól valaki nekik.

Mit lehet tenni?


2022. jún. 20. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
4%
Nem olvastam vegig, de az egyetlen megoldas a KOLTOZES
2022. jún. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrt hívni csend háborítás miatt? Nehogy már neked kelljen költözni..
2022. jún. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hívj rendőrt,vagy rakj ki egy iráni zászlót a házad tetejére.

A rendőrség biztos éjjel-nappal figyelni fog,hogy ne történjen semmi rossz.

Esetleg mikor üvöltenek,meg stb,akkor jó hangos zene.

Mondjuk valami terrorista zene.

2022. jún. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Én se olvastam végig, el kell költözni, tapasztalatból mondom. Hangoskodó szomszédok nem lesznek csendesek, mert kétszer kimegy a rendőrség. Intelligenciát, kultúrát senkibe nem lehet sem beleverni, sem zsarolással, vagy jutalmakkal kicsikarni. Akik hangosak, bunkók, azok úgy is maradnak örökre.
2022. jún. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet mindig költözni. De ha éjjel rájuk hívod a rendőrséget, panaszt teszel, akkor talán visszább vesznek.
2022. jún. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én elolvastam, mert úgy illik...

A rendőr le fogja kaksizni...

Nyalasd vissza a fagyit velük, hiszen nyár van, gyerekeid is tudnak hangosak lenni, kutyád is és természetesen a szomszédok is, hiszen ismered azt, hogy sok lúd, disznót győz;)


Összefogtok a szomszédokkal és e "remek család" fog elköltözni, hidd el:)

Lehet 1 hét, 1 hónap vagy kicsit több, de az ilyenek gyérek.

Ha meg ők hívnak rendőrt, akkor az egész háztömbre gondolod intézkednek??? Meg kell mondani, hogy ez itt normális, az a család nem tud beilleszkedni:DDD

2022. jún. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem teljesen jogosnak tunik az az erveles, hogy ha dragabban vettek a hazat, akkor tobb jog is jar nekik. Ha pl te 10 millioert, ok pedig 20ert akkor kb dupla annyi jog illeti meg oket.
2022. jún. 22. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is jópár ilyen primkóval találkoztam már különféle társasházakban. Nem csoda, hogy rühellem a társasházi létet. Nálam semmi nem működött, csak az, hogy odébbálltam. Albérlőként mondjuk jóval könnyebb lelépni. Egyébként kb bárhová mész, mindenütt fogsz találkozni legalább egy ilyen baromarcú népséggel. A csepeli panelvilágtól a budai hegyvidéki 6 lakásos társasházig én még minden egyes helyemen kifogtam egy ilyet közvetlen szomszédnak. Most épp egy 40-es párocska barmolja szét rendszeresen a nyugalmunkat a fölöttünk lévő lakásban. Hiába a jó környék, ehhez a normál idegrendszer kevés. Mi is erősen nézelődünk. Az biztos, hogy olyan helyre megyünk, ahol nincs felső szomszéd. Mikor késő éjjelig azt hallgatod, hogy a fejed felett megy az eszetlen dübörgés, legszívesebben menekülnél. És így is lesz hamarosan. :( Nagy az Isten állatkertje.
2022. jún. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még egyszer ámennék és beszélnék vele normálisan, hátha sikerül elérni valamit. Aztán a következő alkalommal ha hangoskodnak vagy ugat a kutya, megvárod míg elalszanak átmész azt nyomod a csengőt.
2022. júl. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!