Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni hangos szomszé...

Mit lehet tenni hangos szomszédok ellen?

Figyelt kérdés

Kertvárosban élünk, nemrég új szomszédaink lettek. Eddig is voltak náluk bulik, szinte minden szombaton hangos zene szólt. Most, hogy jó idő van, sokan vannak, és olyan hangosak, hogy nem lehet aludni tőlük. Feljelenteni nem merem, mert úgyis rájönnének, hogy én voltam... félő, hogy összevernek. (Cigányok)

Beszélni nem lehet velük, próbáltam és nem ment. 8 óra elmúlt ezek hajnali 5-ig fognak bulizni, én meg megyek holnap dolgozni, fél 5 kor kellene kelnem. Ahhoz vagyok szokva, hogy csak csendben tudok elaludni.

Lenne ismerősöm, akinél tudnék aludni, de a kijárási tilalom miatt esélytelen, hogy elmenjek hozzá.

Az a legrosszabb, hogy remény sincs arra, hogy 5-ig befejezzék, mert nem tudnának hazamenni, az a ház meg kicsi, hogy ott aludjanak mind a 10-15 en. (Amúgy tudom, hogy létszámkorlát is van, de ezeket nem érdekli az sem.

Egyébként elképzelhetőnek tartom, hogy más is szólt már érte, csak annak se lett eredménye.



2021. márc. 27. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha feljelenteni nem mered, vagy rendőrt hívni se, akkor a füldugó vagy költözés.
2021. márc. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Szarj minden nap a küszöbükre :)
2021. márc. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Jelentsd csak fel őket, nem csak a hangoskodás miatt, hanem a járványügyi szabályok megszegése miatt. Elvileg lehet névtelenül.
2021. márc. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szerintem ezt a problémát csak az tudja átérezni, aki volt ilyen, vagy hasonló helyzetben.

Ha sokáig ez lesz, meg kell fontolni a költözést is, de az csak úgy lenne lehetséges, ha ezt a házat eladjuk, viszont ilyen szomszédok mellett ez lehetetlen.

2021. márc. 27. 22:23
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Többi szomszéddal nem beszéltél erről? Hátha összetudnátok fogni és akár el is tüntetitek őket a környékről.
2021. márc. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Géppuska, lángszóró, napalm. Tudom hogy ezek nem teljesen legális megoldások, de olyan jó volna néha hallani a hirekben, hogy napalmmal szétbombáztak egy ilyen gátlástalan, szociopata elmebeteg bandát.
2021. márc. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos hasonló helyzetben vagyok kérdező :( mi egy társasházban lakunk és mellettünk levő családi házban ugyanez folyik. Amikor bulit tartanak remeg a basszustól az egész lakás. Rendőrt hiába hívunk, folytatják ahogy elmentek és melle meg megy az üvöltözés is. Mi csoportos feljelentést fogunk tenni.
2021. márc. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
Nem igaz, hogy járőr se megy arra.
2021. márc. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

Járőr? Nálunk is évente egyszer járnak, bár ez a város, ahol élek egy pusztulat!


Kérdező, névtelenül fel lehet őket jelenteni a rendőrségnél, csak kérdés, hogy tesznek-e valamit, mivel cigányok.. Náunk egy embert jelentettek fel már háromszor azért, mert szétbarmolja a közterületet a szutykos autóival, meg éjjelente kimászkál telefonon balhézni! De nem kezd vele semmit a rendőrség.. Én megoldottam a felesleges zajokat bluetooth fülessel, így nem érdekel mi folyik körülöttem! Zenére szoktam elaludni is!

2021. márc. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!