Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hol laktál régen és most?

Hol laktál régen és most?

Figyelt kérdés
Miért költöztél el? Milyen volt a régi és az új lakóhelyed?
2022. jún. 28. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Először 4 emeletes panel, aztán átköltöztünk kertesház, aztán másik kertesház, aztán egy téglalakás, és most egy 10 emeletes panel


Mindnek külön oka volt, de általában személyes, családi ügy vagy kirepülés

2022. jún. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Borsodi kis faluban nőttem fel családi házban.

20 voltam mikor Miskolcra költöztem egy panel lakásba

A falusi házunkat eladtuk mert anyum külföldre költözött én meg nem akartam a nagy házban egyedül élni.

Miskolcon éltem évekig amit imádtam, bár a kertes ház nagyon hiányzott.

Most Pest mellett élek egy kisvárosban a párommal, kertes családi házban

Szeretem a házat és a kertet.

A várost utálom.

Iszonyatosan hiányzik Borsod.

Emiatt soha nem fogom megszeretni azt hogy itt élek.

2022. jún. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok, szorri félreértettem lehet :D amúgy volt bp és vidék is
2022. jún. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Vidéki város külső részén laktunk. Gyakorlatilag mint egy kis falu. Családi többgenerációs típusház.


18 éves koromtól pedig kollégiumok és albérletek hada. Közel 10 évet lehúztam a legjobban fejlődő 11. kerületben, külső-belső részein téglában, panelban.


32 évesen végül csóró Kőbányán vettem panellakást, egyedül támogatások hada nélkül erre tellett. Amikor megvettem optimista voltam, úgy voltam vele, hogy 5-8 év, kifizetem, és lépek tovább. Erre beütött a Covid, háború meg 400+ Euró. Nem tudom mi lesz így, annak örülök ha az megmarad ami már megvan...

2022. jún. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én egy kis faluban laktam, utáltam mint a szart, Budapestre jöttem, először kollégiumokban laktam, azokat se szerettem, de legalább a házon kívül töltött idő élvezetes volt.

Aztán most egy panellakást bérelek, egész jó, szeretem, ha egyszer lesz annyi pénzem... Akkor rohadtul nem itt veszek majd meg egy túlárazott lakást, hanem lelépek külföldre.

2022. jún. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
98%
Amúgy az a vicces, gyerekként egyrészt soha nem laktam volna panellakásban. Másrészt szerintem nagyra törő vágyaim soha nem voltak, egy kis Kádár-kocka szerű ház, kerttel, rendbe szedve. De szomorú, hogy a mai világban már ez is elérhetetlen álom egy dolgozó és relatív jól kereső ember számára...
2022. jún. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bp mellett, kisvárosban, most Svájcban kisvárosban.
2022. jún. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A régi lakóhelyem tipikus kisváros, azaz semmi nem volt ott, cspanivaló közelkedéssel.


A mostani tipikus kisváros, csak éppen a közlekedés fényévekkel jobb :)


Párkapcsolat miatt költöztem.

2022. jún. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vidéki kertesházban nőttem fel, voltam kollégista 5-7 emeletes koleszokban, laktam angol családi házban 5-10 másik személlyel, laktam angol társasházban öt másik személlyel, most ketten lakunk egy angol társasházi lakásban plusz egy macska és egy degu
2022. jún. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Anyukámmal és húgommal laktam egy kétszobàs lakásban,vidéki kisvárosban.Egy 50 kilóméterre lévő vàrosban találtam csak munkàt,ugyan van ingyenes céges busz de 2-2,5 órát elvett napi szinten az utazás.Idővel műszakos is lettem,úgy nehézkes volt az amikor én fenn akartam maradni de mindenki màs aludna és nem tudok semmit csinàlni.

1 év után elköltöztem egy munkahely közeli 1,5 szobás albérletbe amivel nagyon elégedett vagyok.Nagyszerű központi helyen van,jó állapotú,kedvező áron szereztem,szomszédok mintha nem is lennének illetve maga a város is 3-szor nagyobb,több szolgáltatás elérhető.És sokkal több időm van a kevesebb bejárás miatt.

Néha unalmas egyedül lenni,munkatàrsakon kívül nem ismerek senkit de ismerkedni mindig lehet.

22/F

2022. jún. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!