Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Költözést fontolgatok Magyaror...

Költözést fontolgatok Magyarországon belül. Szegeden élek és egyre élhetetlenebbnek látom a megyeszékhelyet, leginkább munka, megélhetés szempontjából. Szerintetek merre érdemes költözni országon belül?

Figyelt kérdés

2022. júl. 1. 01:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
15%
Szöged.
2022. júl. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Attól függ mivel akarsz foglalkozni?
2022. júl. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%
Kecskemétet azt nem ajánlanám. Vagy budapest, vagy északnyugat magyarország.
2022. júl. 1. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
Győrbe
2022. júl. 1. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Ausztria
2022. júl. 1. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Bár nem válasz a kérdésedre, de mindenképpen szeretném megemlíteni, hogy Szolnokra NE is gondolj szerintem. Egy fertő.
2022. júl. 1. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%
Csak Pest megye játszik. Gyártásban dolgozom , de heves megyében már a felét kapnam mint itt.
2022. júl. 1. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%

Megélhetés szempontjából kizárólag Budapest, Pest megye egyes része és a nyugati határszél városai a megfelelők, ott is Ausztria miatt. A többi településre kár mozdulni, ugyanolyan a helyzet.

Szegeden rengeteg fejlesztés elmaradt egyébként, mert a kormánypárt büntetésbe helyezte. Itt semmi előrelépés nincs munkahelyek terén, jól fizető pedig alig van. Én imádom ezt a várost, de igazat adok neked kérdező.


A másik elviselhetetlen dolog Szegeden az éghajlat. Elviselhetetlen hőség és por mindenütt. Szép lassan sivatagosodik el a város, évről-évre rosszabb.

2022. júl. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha már költözöl, akkor Budapest
2022. júl. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Köszi a válaszokat, 8/9-es válaszoló:igen sajnos Szeged nagyon lecsúszott, pedig én is szeretem a szülővàrosom, de itt egyre nehezebb.

3/9-es válaszoló, nem hittem, hogy Kecskemét nem jó... Kár. :(

2022. júl. 1. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!