Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Költözött már valaki kizárólag...

Költözött már valaki kizárólag munkalehetőségek végett X városba? Nem párkapcsolat miatt, nem azért, h. csodálatosan szép utcákban/kúriákban gyönyörködhessen, v. nem amiatt, hogy közel lehessen valakihez, vagy valamihez (utóbbi esetén pl. üdülőhöz).

Figyelt kérdés
Egyedül a bőségesebb (nek tűnő...) munkalehetőségek és/vagy magasabb nyereség esélye miatt.

2022. ápr. 29. 21:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbben ezért költöznek, nem pedig azok miatt, amit felsoroltál.
2022. ápr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. ápr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Fejér megyei nagy multi IT cégnél a kollégák harmada legalább így volt ezzel (kb. 2000 fő az állomány)
2022. ápr. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Van pár csapattársam akik egyedül költöztek Győrbe Szabolcs és Borsod megyékből, hátrahagyva a családot és megtalálták itt a számításaikat, de elég sűrűn hazalátogatnak.
2022. ápr. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Győr azért tegyük hozzá utolsó, elég szép és nagy belvárossal rendelkezik. :)


Ok, köszönöm az eddigi hozzászólásokat!


Számomra érdekes volt olvasni, hogy szinte mindenki a több munkalehetőség és/vagy nagyobb fizetés/nyereség miatt költözött elsősorban.

2022. ápr. 29. 22:04
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Mi Pécsről költöztünk Debrecenbe - életünk legnehezebb és egyben a legjobb döntse volt. Egy szuper álláslehetőség miatt váltottunk.
2022. ápr. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nyugatról keletre? Az igen utolsó! :) De ha megérte nektek, akkor én is örülök ennek!
2022. ápr. 29. 22:37
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én Győrből Bécsbe "költöztem" egy időre. Csak munka miatt.
2022. ápr. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
9éve költöztem egyik napról a másikra munkahely miatt. Az eredeti lakó helyemtől 100km-re. Kezdő bérem /teljesen bejelentett/ duplája volt annak amit akkor otthon kerestem. Akkor voltam 24. Éltem a lehetőséggel, ha látsz benne fantáziát akkor lépd meg.
2022. ápr. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%

7-es: "Nyugatról keletre?" - Mi meg Dunaújvárosból költöztünk Debrecenbe, és mi sem bántuk meg!

Ez a nyugatos szöveg már régen nem igaz: szerintem egyik nyugat-magyarországi város sem veheti fel a versenyt Debrecennel - mondom ezt úgy, hogy mi is "nyugatról" érkeztünk ide.

2022. ápr. 30. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!