Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nyugatra költöznék, milyen...

Nyugatra költöznék, milyen ott az élet?

Figyelt kérdés

Igazából 26 éves vagyok, azóta is élek Székesfehérváron, abból 8 éve albérletben, igazából az égvilágon kívül semmi sem köt ide, jártam rengetegszer az őrségben, Sopronban környékén (belföldi sofőr vagyok), és teljesen beleszerettem.

S, mivel se kutyám se macskám, se asszony se család nem köt ide, így mozdulnék.

Mennyire lehet ott könnyű albérletet, illetve hasonló munkát találni? (Szentgotthárd - Kőszeg - Sopron vonal)

Illetve albérletet.

Tudom, nem döntő ez az oldal de szükségem van tapasztalatokra, hogy bele merjek/tudjak vágni.

Köszönöm szépen előre is!


2022. júl. 7. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd őket, ha arra jársz.

Némi pénz kell hozzá, mivel ott drágább minden.

2022. júl. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Sopronròl tudok beszámolni: albérletet találni felér egy kínzással az ára meg horror (mert ugye mindenki átjár dolgozni szóval elkérhetik az árát). Talán a környező falvakban jobb a helyzet: Ágfalva, Kópháza, stb.
2022. júl. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!