Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tàrsashàzban ha dohànyzók...

Tàrsashàzban ha dohànyzók laknak melletted,akkor hogy szellőztetsz?

Figyelt kérdés

El se tudom kepzelni,hogy ahol alattad feletted oldalt meg mindenhol falszomszédaid vannak,ott hogyan oldjak meg a szelloztetest?


Engem szerencsere nem erint.


2022. júl. 13. 12:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Ugyanúgy mintha nem dohányzók lennének.
2022. júl. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Sehogy. Utáltam mikor így kellett élnem. Szerencsére elköltöztem azóta.
2022. júl. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
sehogy leginkább
2022. júl. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Nekem úgy van a lakás kialakítása, hogy közös, nyílt folyosó szakaszról nyílik 2 lakás. És erre a folyosóra néz rá a konyhám ablaka. Na a szomszédaim meg ide jártak ki bagózni, de úgy képzeld el, hogy egyiket elszívja már gyújt a másikra. 3 fő mind láncdohányos.


Aztán elküldtem őket a fenébe, hogy ezt így nem kéne, aztán pár hónapig tök nyugi volt. Most az egyik megint elkezdett oda kijárni úgyhogy jön a dorgálás.


Még az a szerencsém, hogy közös szakasz így nincsen "én lakásom" süketelés.

2022. júl. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Amikor senki se dohányzik az ablak alatt (természetesen oda mennek le, hogy a saját lakásukba ne büdösítsenek, csak mások kapják a füstöt) szóval ha ők nincsenek, akkor lehet szellőztetni. Ha pedig megjelennek, ablak becsukás és dühösen konstatálás: "ennyi volt a szellőztetés".
2022. júl. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
#5 Nekem ezzel az a bajom, hogy ha már a szobában megérzem a füstöt, akkor régen cseszhetem. Bezárom az ablakot onnantól már kifelé sem megy. Tény, szar helyzet. Kőbányán élek, itt az összes dohányzik, de komolyan mondom szerintem ezek bagóval a szájukban születnek.
2022. júl. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

Ártatlan arccal lefújod őket paprika spray-vel és amikor prüszkölnek, közlöd, hogy csak a füstszagot semlegesíted! :D

-Nehogy meg tedd, csak vicceltem! :D

2022. júl. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szellőztetek, amikor nem bagóznak. Ami meg véletlen bejött, engem annyira nem szokott zavarni.
2022. júl. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen leöntöm a bagóst egy vödör vízzel és ha kérdőre von hogy miért, azt mondom tűz volt, eloltottam 🤣 2 eset után visszavesznek 😉
2022. júl. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Rágyújt a szomszéd, bejön a füst, majd ki is megy. Nekem március óta bukón van az ablakom, ha ébren vagyok, érzem, ha kimegy rágyújtani a szomszéd, ha olyan kedvem van, kimegyek szocializálódni vele az erkélyre (nem dohányzom, de poén átbeszélni a másik lépcsőházba a másik erkélyen lévővel), de amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan megy is a cigifüst. Engem nem zavar, legalább ezek nyugdíjasok, és csendben vannak, nem üvölt a gyerekük napokon át.
2022. júl. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!