Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tàrsashàzban ha dohànyzók...

Tàrsashàzban ha dohànyzók laknak melletted,akkor hogy szellőztetsz?

Figyelt kérdés

El se tudom kepzelni,hogy ahol alattad feletted oldalt meg mindenhol falszomszédaid vannak,ott hogyan oldjak meg a szelloztetest?


Engem szerencsere nem erint.


2022. júl. 13. 12:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10 Hát jó neked. Az én szomszédom valami olyan irgalmatlan büdös bagót szív amit még életemben nem éreztem.


Nem ez a "kellemes" cigiszag, hanem irgalmatlan rohadt büdös kátrányszag. Grásztiszban fuldokolva köhög tőle amit élmény hallgatni.

2022. júl. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

#11 én a pacal szagától kapok instant hányingert. Kitalálod, mi a szomszéd kedvenc étele? :D

Olyankor szoktam tiszteletem tenni a lenti kifőzdében, ahol eszek valami finomat, jó illatban. Otthon abban a szagban képtelen lennék enni.

2022. júl. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#12 Az a vicces, laktam több évet Kelenföldön.


Eleinte ott is vagy ilyen mosószer-szappan-szarszag keveréke jött be az ablakon, mint a csatornaszag, vagy az a szag amit a fürdőből kiszív a szellőző. Ez keveredett irgalmatlan bagószaggal. Aztán valahogy ezek kikoptak, mikor jöttek új lakók.


Akkor fél évig felújítás, majd jöttek az új zajok/hangok/szagok. Onnantól mindig meglepetésre léptem be a lakásba, jobb esetben palacsinta illata, rosszabb esetben egy masszív híg fosás szaga fogadott.


Most kőbányán úgy minden is.


Itt az összes pronyó dohányzik, de komolyan lánc dohányosnak születnek. A közös képviselővel azért nem megyek semmire, mert ő is dohányzik így a dohányosok pártján van. És cserébe itt is megvan minden. Jon be a cigiszag, jön be a kuka-szellőzőszag és nem a szellőzőn át.


Plusz a szellőző külön téma. Az összes pronyó eltömítette az évek során aminek nyilván az az eredménye, hogy a bika új gépek az én lakásomon át próbálják elszívni a többi másik lakás levegőjét. Kvázi vákuumot csinálva amivel annyit tudok kezdeni, hogy én is ledugaszolom az egészet a fenébe. Máskülönben vagy folyamatosan nyitva kell hagyjam az ablakomat, vagy pedig a strangokon felszívja a kaja meg minden szagot, így ha épp nem az ablakon jön be minden akkor a strangon keresztül.


Őrület.

2022. júl. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!