Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Magyarországon van cigánymente...

Magyarországon van cigánymentes környék?

Figyelt kérdés
Ezt nem úgy értem, hogy csak egy település, hanem egy egész kistérség, mondjuk egy 20 km-es övezet. Egy biztonságos, tiszta, élhető, színmagyar környék. Van ilyen?
2022. júl. 19. 13:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem hiszem. Manapsag kb egy millio cigany el Magyarorszagon, tehat kvazi minden 10. magyar cigany vagy cigany szarmazasu. Ketlem hogy letezne olyan terulet ahol ne lenne minimum egy csalad. Vannak persze olyan regiok ahol jobban koncentralodnak, es van ahol kevesbe, de szerintem olyan nincs hogy nincs.
2022. júl. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Győr-moson-sopron vármegyében kevés van
2022. júl. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem vannak már 5 millióan is, sok a feles származású ember is köztük. Tehát szerintem nem igazán van.
2022. júl. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

attól függ, mi a célod. városokban biztonságban vagy,ha nem arra mész, ahol ők élnek koncentráltan. tehát ha vannak is,de kikerülöd azokat a helyeket,akkor sztem biztonságban vagy.

Itt is van olyna városrész Egerben, ahol ők élnek, de a többi részen elenyésző, még soha nem volt gondom.

Laktam Budapesten ,igaz a Budai részen, de szintén ezt tudom mondani.

ha nem laksz kifejezetten problémás környéken, akkor nem kell tartanod túlzottan.

a városnál lejjebb levő szinteket nem ismerem, de sztem ha találsz olyan települést, ahol nem nagyon laknak, vagy rendesebbek, akkor gondolom ott sincs gond.

Vannak régiók, ahol jobban tömörülnek, ezeket célszerű elkerülni, máshol nem gondolom, hogy veszélyben lennél,ha az adott településen nincs gond.

A másik, hogy bár kultúrálisan igen különböznek, amiatt én sem szívesen laknék velük, de köztük is vannak normálisak és sztem,ha normálisna állsz hozzájuk, barátságosan, elfogadóan, akkor nagy részükkel ki lehet jönni. De ez persze egyénfüggő.

De nem kell velük éreztetni, hogy lenézed őket,ha talákozol velük és, akkor ők is lojálisabbak elsznek, vagy nem foglalkoznak veled.

Senki sem szereti, ha lenézik, lekezelik, tehát én úgy gondolom a konfliktusok egy része ebből ered és nem kifejezetten, azért, mert cigánnyal van dolgod.

2022. júl. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Shaddark ***** válasza:
100%

Vannak városok, ahol a cigány életmódot élők külön vannak, van egy-két utca pl. ahol laknak.

Roma etnikumúak laknak a belvárosban is, de azokkal meg nem lesz gondod. Mert a neveletlenségből adódó életmód a gond, nem a bőrszín.

2022. júl. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Erdőkertes
2022. júl. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
16%
Remélem egy év múlva már nem.
2022. júl. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#2

Nem tudom mi a kevés neked.Én Győrbe élek.Győr 20km-es sugarú körzetében szinte minden részen vannak cigánylakta települések.És Győrbe is vannak kimondott városrészek, ahol mintha erősebben sütne a napocska!

2022. júl. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Budapesten az 5. kerulet nagy resze,az 1. es 2. Kerulet a draga telekar miatt. Meg a13 ker a Szt Istvan koruttol (=nagykorut) a Csanadi utcaig.
2022. júl. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a gazdag agglomeráció? Szentendre, Budakalász, Budakeszi, Budaörs és térsége? Nem ismerem annyira, csak tipp.
2022. júl. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!