Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Lakásban élők! Ti minden...

Lakásban élők! Ti minden szomszédnak köszöntök?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és egész életben egy kertes házamban éltem. Az összes ismerősünk is.

De ősztől lakásba fogok költözni.

Ott mennyire szoktam egymásnak köszönni az emberek?


Minden szomszédnak köszöntök?


Illik bemutatkozni majd az összes embernek?


2022. júl. 25. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Bemutatkozni pl. egy panelben nem kell, de köszönni mindenkinek illik akivel épp találkozol.
2022. júl. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Bemutatkozni nem szokás, legfeljebb a közvetlen ajtószomszédoknak, amikor összefutsz velük. Egyébként igen, a társasház kapuján belül mindenkivel köszönünk egymásnak, akivel találkozunk a lépcsőházban, folyosón vagy a kapualjban.
2022. júl. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Én a közvetlen szomszédaimnak (akikkel egy emeleten lakok, illetve alsó és felső szomszédok) és a közös képviselőnek mutatkoztam be.


Köszönni mindenkinek köszönök a lépcsőházban akivel találkozok, melyet mindig viszonoznak

2022. júl. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Bemutatkozni nem kell, de köszönni azért illik.
2022. júl. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Igen.
2022. júl. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
89%
Igen a házban mindenkinek köszönünk akivel találkozunk, bemutatkozni a közvetlen szomszédoknak mutatkoztunk be.
2022. júl. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Igen, mindenkinek. Amikor beköltöztünk, akkor a szinten lévőknek bemutatkoztunk, a többieknek nem.
2022. júl. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%

Mindenkinek köszönök a lépcsőházban, akkor is, ha láthatóan futár, vagy munkás.

A szinten levőknek bemutatkoztunk költözes után, de kettő nem nyitotta ki az ajtót, csak a kukics lyukon leskelődött :))

2022. júl. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%
Én nem mutatkozom be sehol, köszönni is csak annak köszönök aki előbb köszön, nem pitizek senkinek. Ha nem köszön akkor én sem.
2022. aug. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!