Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen szomszédokat tolerálnál...

Milyen szomszédokat tolerálnál a legjobban?

Figyelt kérdés

2022. aug. 4. 17:36
A kérdező szavazást indított:
Átlagos borsodi roma család.
Neonáci család
LMBTQ család
51 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Egy átlagos orosz családot el tudnék képzelni a szomszédban.
2022. aug. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Átlagos pestyi roma család
2022. aug. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Mindenkinek van egy hülye szomszédja.Ha neked nincs, akkor a szomszédodnak van :)
2022. aug. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyet, feltéve hogy megfelel a következő feltételekből legalább egynek:

a) soha nincs otthon

b) halott

2022. aug. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%

Mivel fehér magyar vagyok, ezért talán a neonáci családdal lenne a legkevesebb konfliktusom. Nincs bajom a romákkal, de azért inkább nem őket választanám, mert már laknak a közelemben és állandóan üvöltöznek egymással.

LMBTQ család: az meg milyen? 🤪

2022. aug. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

1. LMBTQ család

2. Neonázi család

3. Borsodi roma család

2022. aug. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki csak éli a saját kis életét a lakosztályában, és nem b*tat senkit sem.
2022. aug. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk mindegyik csoportban vannak csendesek meg suttyók akik mellett nehezen lehet megmaradni.


Mellettem melegek laknak ami nem tudom lbtq e vagy sem, de egyáltalán nem csendesek és állandóan este és éjjel zörögnek, hupognak vagy zenélnek vagy bútort tologatnak stb.

2022. aug. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Sosincs otthon.
2022. aug. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem roma szomszédaim vannak szemben. Nincs velük bajom, nem tudom hányan laknak abba a lakásba még nem tudtam megszámolni. Be lakták az egész gangot meg a ház közös tárolóit is, kint bandáznak, cigiznek mindig a körfolyosón, most volt lomtalanítás, telehordták az összes helységet holmikkal de nem ócskaságokkal, olyan cuccokat szerezzek, hogy hú ha... Hirdetik a marketplacen jofogason stb. Egyik helységben meg a fém hulladékot gyűjtik, a pincében a rezet, egyikük folyton kábeleket hámoz a folyosón. Elég hangosak és a csikkekkel tele van a lépcsőház. Azért ha más szomszédom lenne aki nem olyan hangos nem bánnám de amíg nincs velük bajom nem érdekel. Néha kérek kölcsön tőlük létrát meg ha valami kell otthonra nekik biztos, hogy van eladó. :D
2022. aug. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!