Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tegyek ki valamilyen felszólít...

Tegyek ki valamilyen felszólítást?

Figyelt kérdés
Eleg nagy faluban elek,es van egy kissebb jatszoter az utca sarkon egy tok jo paddal.A baratokkal ismerosokkel ide szoktunk kijarni beszelgetni,iszogatni,cigizni meg ilyesmi.Van egy fiu tarsasag akik allandoan szemetelnek.Itt hagyjak a chipses zacskot pedig van szemetes egy meterre.A padot is gyujtogattak mar,meggyujtottak a snack zacskokat ami raegett a padra,egy kissebb lyuk is van.Leszaggadtak a hintat tobbszor is.Mostmar az uveget is szettorik a kuka melletti villanyoszlopon.A jatszoter nem allami fennt tartasu (vagy nem tudom a pontos nevet),hanem az itt lakok dobtak ossze sajat penzbol.Ismerem a tarsasag tagjait viszont nem szeretnem oket fejelenteni vagy hasonlo,nem akarom nagy dobra verni,foleg hogy kis koruak es bizonyitek sincs.Korabban hagytunk nekik egy uzenet az egetes utan hogy ne rongaljak a padot de nem igazan hasznalt ezek szerint.Esetleg tegyunk ki egy rendes felszolitast h rendeltetes szeruen hasznaljak a jatszoteret,ne szemeteljenek ...?Ami komolyabb,hivatalosabbnak tunik.Szemelyesen nem szoktam veluk talalkozni de amugyse mennek vele sokra sztem lesz@rnak ha szolnek nekik.
2022. aug. 5. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

"Ismerem a tarsasag tagjait viszont nem szeretnem oket fejelenteni vagy hasonlo"


Akkor szépen kivonszolod magad és helyrehozod amit szétbarmoltak, minden alkalommal.

2022. aug. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szóljatok nekik személyesen, ha nem használ, akkor a szüleiknek.

Akik olyan barmok, hogy ilyeneket csinálnak, azokon semmiféle írásos nem segít.

(Amúgy ti sem rendeltetésszerűen használjátok a jászóteret, ha odajártok inni és cigizni. De ez nem szemrehányás részemről, amíg nem a kicsik előtt csináljátok és rendet hagytok magatok után, addig szerintem belefér.)

2022. aug. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig fel kéne
2022. aug. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

"de amugyse mennek vele sokra sztem lesz@rnak ha szolnek nekik."


Akkor szerinted ha kiírod, hogy 'Kérjük rendeltetésszerűen használni az eszközöket a játszótéren' feliratra megrettennek és minden probléma megoldódik...?

2022. aug. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit kiraksz üzenetet, azt is felgyújtják, kb. ennyi lesz a reakciójuk.
2022. aug. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kis buzíknak 2 nagy pofon adná a tudtukra, hogy miként kell viselkedni.
2022. aug. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

1# Elég sokszor takarítottunk már utánnuk,kezd unalmas lenni mert nem vagyok takarítószolgalat:)


2# Lehet egy probat megerne,de sztem a nevtelen figyelmeztetes hatasosabb lenne ha szoba mondod nekik leszarjak.Egyepkent van kulon hamutalunk,es akkor iszunk ott mikor gyerekek sincsenek,a szemetet kidobjuk.


Nap soran az jutott meg eszembe h mi lenne ha szolnank az ott lakoknak (akik a jatszoteret keszitettek) hogy ha latjak oket akkor szoljanak mar nekik,mivel ok felnottek meg minden.

2022. aug. 6. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!