Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Máshol is ennyire nincsenek...

Máshol is ennyire nincsenek tekintettel a szomszédok senkire?

Figyelt kérdés

Ez az egész nyár egy borzalom, na nem csak a hőség és szárazság miatt, hanem mert egyszerűen ilyenkor mindenki megbolondul. Sikítozó gyerekek egész nap a medencében, persze a szüleik sehol, hangosan beszélő ordibalo szomszédok éjjel, mikor mindenki nyitott ablaknál alszik, mert csak ilyenkor van elviselheto levegő, hangos zene hallgatás és még sorolhatnám. Persze mi még arra is figyelünk parommal,hogy ne csapjunk zajt és villanyt se kapcsoljuk kint , ha este érünk haza valahonnan, nehogy zavarja a szomszédokat. Ma mondtam neki, hogy mostmar lassan kezdem letojni őket, és én is elkezdem hallgatni max hangerőn a zenémet az udvaron, ha ahhoz lesz kedvem és meghívok egy csomó főt este szalonnát sütni, hagy kiabaljanak...

Nem értem, hogy nem jut eszükbe, hogy másokat zavarhatnak esetleg..



2022. aug. 5. 21:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
47%

Ezért nem is laknék kertes lakóövezetben.


A francokat, akkor inkább a panel, ezerszer élhetőbb, mer legalább a társasházi csendrendelet csomó felesleges zajt (pl éjszakai-hajnali zajongás) eleve meggátol.


Nincs buli, fűnyírás, fahasogatás, üvöltöző kölykök az udvaron, napi 10x átrúgott labda, stb.

2022. aug. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

#11


Ahol te élsz lehet.

Nálunk meg rendesen a társasházi parkolónál van egy kis kosárpalánk, állandóan gyerekek visítoznak, labdáznak, vagy épp a garázsból kiállva állandó autószerelés, porszívózás stb.

A sok-sok társasház között meg úgy megy a hang, mintha a nappalimba szerelnék a kocsit.


A csendrendelet meg pont ugyanannyit ér, mint a lakóövezeti. 1 fokkal sem többet.


Múltkor meg nálunk este fél 9 kor kezdték a társasház előtti füves részt nyírni ahol állandóan kutyák meg gyerekek játszanak meg visítoznak.


Felesleges ezekről így írni mikor az emberek a kertes házak meg a társasházak 95% át nem is ismerik...


Ugyanúgy mindenhol megvannak ugyanazok a szarságok. Flex, felújítás, autósgyorsulás stb. Teljesen mindegy...

2022. aug. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
88%
Ahol szomszéd van,ott megedte a fene az egészet!
2022. aug. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a kretén szomszédaimmal egy udvarban is lakok. Annyira szemetek a kölkeik hogy a 300e forintos KTM biciklimet fellökték csak mert vadbarmok módjára kell rohangálni az udvaron mert versenyt kell futni hazáig. Bevágják a kaput is ami már kezd emiatt tönkre menni. Természetesen elővettem őket érte és próbálták letagadni. Minden ilyen helyzetben ezt teszik. Hazudnak és hülyének néznek. Persze nem sikerül. Ja és a két jó madár 12 és 21 éves. Ennyi eszük van. A legjobban az dühített fel hogy annyi sem volt bennük hogy felállítsák a biciklim. Otthagyták és mentek tovább. Mondjuk mást nem is vártam tőlük mert a kisebb akkora paraszt hogy akkor sem köszön ha te köszönsz rá. Csak vigyorog. A nagy meg olyan krva nagy agytröszt hogy 5 nyelvet megtanul 2 perc alatt de ült múltkor a sötét szobában amíg haza nem jöttek a féreg szülei mert annyira életképtelen hogy kicserélje az izzót. De azért ő a nagy király.. Közben csatak bzi. Idén ki kellett volna vinniük a Pride-ra inkább bőrtangában riszálni
2022. aug. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

A kifejtésben leírtak nálunk (tégla társasház) is megvannak sajnos nyáron az itteni variációban, ami viszont plusz; van 2 pár, akik hajnalban kelnek, olyankor pedig csapkodják az ajtókat, dübörögve csörtetnek a lépcsőházban, a legfelső szintről. Különösen a hátsó bejáratit vagdalják, ami még hangosabb. Dízel kocsit régen minimum 20-30 percig járatták, hajnali 5-kor, az ablakok alatt, míg az egyik néni rájuk nem pirított.

Egy másik szomszéd pedig órákig hagyja, hogy az erkélyen ugassanak a kutyái, mindenre. Neki is többször szóltak már, de mindig annyival zárult az egész, hogy "kutyák, ez a dolguk.".

2022. szept. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!