Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonévesek akiknek még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévesek akiknek még nem állt be az élete egy adott irányba, ti hogy kezelitek ezeket a "Hol fogsz lakni?/Hol leszel 5 év múlva?" kérdéseket?

Figyelt kérdés

Nem állt be az élete egy irányba úgy értem, hogy még simán lehet és ezt ő is tudja, hogy pár év múlva másik városban, vagy akár másik országban fog élni, mint ahol most él. Akinek már van egy jó szakmája/munkája, amiből mostanában nem váltana és el se költözne a városból, ahol lakik, neki már beállt az élete. Pl. én még nem döntöttem el, hogy a szülővárosomban éljek majd, vagy az egyetemvárosomban, vagy Pesten, vagy külföldön miután befejeztem a sulit.


Aztán ismerkedéskor úgy érzem, hogy ez egy kiejtő kérdés, hogyha nem ugyanazt válaszolom amit a másik is akar hallani, akkor onnantól annyi volt az egész ismerkedésnek.

25/F


2021. nov. 1. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy még nem tudom. Nyitott vagyok mindenre, ahogy a lehetőségek hozzák.
2021. nov. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem lehet ezt válaszolni, őszintén? "Még nem tudom, hol leszek 5 év múlva, feltérképezem a lehetőségeimet."


ÉS ez igaz lehet 25 és 35 évesen is, akármikor lehet várost és akár karriert is váltani.

2021. nov. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy nem valósítottam meg sokat, vannak terveim és érzelmeim bizonyos ötletekkel kapcsolatban, amiket felsorakoztattam magamnak a jövőre nézve.



Az én terveim nem helytől függenek, hanem attól, hogy mi tesz boldoggá.


Én például azt szoktam mondani, hogy szeretnék másodállásban majd tanítani, úgy képzelem el a munkámat 5 év múlva, hogy dolgozgatok otthonról és vehetek egy házat valami gyönyörű költői erdős tájon. Szeretnék lendületes maradni egész életemben és tanulni. Nem tervezek családot, mert nem tesz boldoggá a gondolat, hogy gyerekem legyen, sőt. Valami hasonlót szoktam mondani.

2021. nov. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az valóban illúzióromboló, hogy nem tudod, mit akarsz magaddal kezdeni. És azzal sem szívesen ismerkednék, akinél az sem biztos, hogy marad ott, ahol én vagyok. Erre így nem lehet alapozni.
2021. nov. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

sztem ilyenkor kerdezz vissza: es neked?


aztan az alapjan mondd azt amit hallani akar.

2021. nov. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát, 2 éve 2 millióval kezdtem vállalkozni, és idén 17 millió volt a tiszta bevételem, szóval ez alapján 5 év múlva Lölőke jachtján tárgyalnánk valakivel egy pár milliárdos üzletről :)

Komolyabbra fordítva a szót, senki sem tudja megmondani hol lesz 5 év múlva :)

2021. nov. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Inkább erre gondolok, hogy a másik tudja magáról biztosan, hogy ő ebben a városban maradna, vagy pl. Pestre költözne és ha te nem azt válaszolod, amit ő is akar, akkor ejtve vagy, mert akkor minek ismerkedni veled.
2021. nov. 1. 17:06
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én amúgy nem szeretem ezeket a kérdéseket. Nyitott embernek tartom magam, de ezt mégis túl személyeynek érzem sokszor. Sok mindentől függ.


Amúgy én ezt azzal szoktam letudni, hogy nem tudom még és ez igaz is. Vannak terveim de semmihez nem ragaszkodom nagyon, mert megtanultam hogy az élet mindig felülírja.


21 vagyok, ha minden jól megy decemberben lediplomázom alapon, de annyira fiatal vagyok, fogalmam sincs mi lesz velem akkor. Csak van bennem annyi hogy nem szövögetek feltétlen irreális terveket. Amúgy senkinek semmi köze hozzá.

2021. nov. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
"ha te nem azt válaszolod, amit ő is akar, akkor ejtve vagy, mert akkor minek ismerkedni veled" - Csak viccelsz, ugye? :) Ha komolyan gondolod a kapcsolatot, az alap kérdéseket jobb rögtön tisztázni. Most őszintén, hogy terveznétek közös jövőt, ha pl. egyikőtök itt akar maradni, másik meg Ausztráliába szeretne költözni... vagy egyikőtök sosem akar gyereket, másik meg 5-öt szeretne...?
2021. nov. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is 25 éves vagyok, és nekem sincs meg városra pontosan, hogy hol szeretnék élni, de szerintem tök sokat segít az (neked is ad egy kis magabiztosságot, és a leendő párodnak is ad néhány ötletet), ha valamilyen "csapásirányt" meghatározol. Ehhez leírok néhány kérdést, ami segíthet:


- Milyen méretű településen tudod elképzelni az életed? Falu, község, kisváros, megyeszékhely, főváros? Mik lennének számodra az előnyei és a hátrányai, minek lenne a legtöbb előnye és a legtöbb hátránya?

- Milyen munkakörben tervezel dolgozni, és erre hol van a legnagyobb kereslet, ill. mennyit vagy hajlandó ingázni? Pl. ha bolti eladó akarsz lenni, az a legtöbb helyen van, ha egyetemi professzor, akkor egyetemvárosok/agglomerációi jöhetnek szóba, ha magánvállalkozó vagy, akinek tökmindegy, honnan dolgozik, megint más a helyzet.

- Ha külföldre tervezel menni, mik azok az országok, amiknek a kultúrájával, nyelvével, stb. tudsz azonosulni, és ahol szívesen elképzeled magad? Mik azok, ahol nem?

- Ha Magyarországon maradsz, melyik nagyobb tájegységeken, megyékben tudod magad elképzelni, és mi az, ahol nem?

- Milyen szolgáltatások, lehetőségek legyenek a helyen, ahol laktok? Milyen legyen a hely, ahol laktok?

- Családhoz mennyire legyen közel?

- Fontos-e neked, hogy legyen valami ismerős a lakhelyeden, vagy szívesen ugrasz fejest az ismeretlenbe?


Mondok egy példát, ugye nekem sincs nagyon konkrét tervem, de arra pl. rájöttem, hogy külföldre nem szeretnék menni, hacsak nem muszáj, a németül beszélő országokat és Angliát valamiért nem preferálom, ha erre kerülne a sor. Talán a nagyobb városok megfelelőek számomra, de a többit sem zárom ki. Ha összejön az álomszakmám, ami Budapesthez kötődik, onnan kb. 1 órás körzetben kellene laknom, hogy megfelelő ingázás legyen. Szeretném, ha a lakókörnyezetem csendes és nyugalmas lenne, amint meg tudom engedni magamnak. Jól esik az is, ha az adott várost valamennyire ismerem, és van ott kapcsolati tőkém, illetve közel van a családomhoz. Tehát még ha nincs is konkrét város, pl. azt tudom, hogy nem érdemes összejönnöm egy olyan emberrel, aki gyerekkora óta Németországba akar költözni, vagy aki a Zala megyei szülővárosában képzeli el az életét, vagy aki annyira imádja a pezsgő, nagyvárosi életet, hogy még 60 évesen is a legzajosabb pesti utcák egy lakásában akar élni.

2021. nov. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!