Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Azokhoz szólna a kérdésem...

Azokhoz szólna a kérdésem akik kisebb városból/ vidékről Budapestre költöztek, milyen nehézségekkel néztetek szembe?

Figyelt kérdés
Tervezünk a párommal Budapestre költözni, nem tudom hogy munkát vagy lakást keressünk előbb, mennyi időt várnak el a munkáltatók, hogy munkába álljon az ember?

2022. aug. 10. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagytok túl messze Bptől, akkor előbb a munka, be tudsz járni. Énnekem csak annyi volt a nehézség, hogy társasházba költöztem egy forgalmas körúton, szoval a falusi nyugalom nem volt többé, de ezenkívül semmilyen változás nem volt, munkám is ugyanaz volt, amit falun végeztem. A munkaadót kérdezd meg erről, hoy mennyit tud várni, mert vannak azonnali kezdéssel is, és vannak egy adott időponttól alkalmaznak.
2022. aug. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Én is szeretnék költözni de én egyedül

Most a jelenlegi helyzetben hogy kitudja kilesz nem szivesen mennék inkább várok

Viszont, én ha mennék biztosan úgy hogy azért kinézném hogy pl csak belváros jöhet szóba 1,5,7,8 kerulet max meg 9

Es ezeken a helyeken neznek munkakat es alberletet is

Felutaznek kocsival lebeszelve masnapra tobb munkat es alberlet nezest is

Altalaban szerintem az alberlet kivetel nem nehez, marmint ugy ertve hogy nem sok az esely ra hogy pl nem is ugy nez ki mint a kepeken..

Igy az hamar lesz

Inkabb a munka olyan aminel sokszor azt hallja az ember h jo igen majd ertesitunk

Ilyen szemszogbol erdemesebb inkabb a munkat megtalalni en akkor addig inkabb aludnek a kocsiba addig vagy vennek ki egy legolcsobb szallot


Sok helyen ugy hirdetik a munkat is hogy azonnali kezdessel aztan kijelentik hogy kovetkezo heten kezdj szoval..

2022. aug. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Hát nézd egy állandó lakcím ami pesti, sokat nyomhat a latba!


:)

2022. aug. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi úgy csináltuk, hogy annyi tőkével (hitel) indultunk el, hogy az a kaukció kifizetése után, még legyen egy teljes hónapra lakbér, így volt egy hónapunk munkát találni.

Kicsit rizikós, de utólag nem bántuk meg, már a 3. évünket töltjük itt.

Szóval szerintem elöbb lakás, és utána nagyon gyorsan munka :)

2022. aug. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!