Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A gyik.hu üzemeltetőinek...

A gyik.hu üzemeltetőinek miért nem szokása a "kisebb" változásokat, pontos szabályokat, stb. a felhasználok számára elérhetővé hozni?

Figyelt kérdés
Például most történt, hogy olyanra változott az oldal, hogy ha egy kérdéshe kommentet ír a kérdező, akkor nem jön a megvlaszoltak listájának a tetejére a kérdés, én meg azt hittem, hogy biztos hülye meg figyelmetlen vagyok, de láttam aztán többször is, hogy a válszom után érkezett rá komment a felhasználótól, de nem vettem észre :S És csak úgy jutott eszembe, hogy ez van, hogy itt valaki megkérdezte. Aztán vannak még olyanok is, hogy nem tudjuk például, hogy hány értékelés kell, hogy ki legyen írva, hogy hány százalékban hasznos a válasz; hogy a kereső mi alapján állítja sorrendbe az eredményeket, mi alapján változik a sorrendje; mitől lesz az én értékelésem jó(a toplista résznél látható, hogy hány százalékban jó az értékelésem, mármint az, hogy én hogyan értékelek); stbstbstb. Ezekről miért nincsen egy lista? Miért nem lehet ezeket tudni?
2010. aug. 17. 22:02
 1/5 Prímás Lancelot ***** válasza:
0%
úgyse fogom elolvasni..
2010. aug. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Böngész vissza a GYIK kategóriában, ha az oldal működése a legapróbb mértékig is érdekel, ott már mindent megkérdeztek. Az oldal használatához szükséges infók amúgy kis gógyival kikövetkeztethetőek, ezért nincs róluk külön lista - a programkód azért nem publikus.
2010. aug. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Felhasználói dokumentációt valóban illene közzé tenni, akármilyen magátol értetődő is az oldal. Az oldal viszonylag egyszerű, átlátható, de bármilyen modosítás adhat okot félreértésekre,
2010. aug. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a tetejére jön. Miről beszélsz ?
2010. aug. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sokkal jobb lenne, ha a kérdező kommentje is ugyanúgy ki lenne emelve az elejére, mint a többiek válasza. Ha ez régebben így működött, akkor csak rontottak az oldal működésén.


"Az oldal viszonylag egyszerű, átlátható, de bármilyen modosítás adhat okot félreértésekre,"

Elég sok aprósággal lehetne itt javítani... :)

pl. számozni a válaszokat, a véletlen kérdésekből kizárhatóvá tenni a régesrégi kérdéseket stb.

2010. aug. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!