Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nėmetbe jötünk ki, befogadott...

Nėmetbe jötünk ki, befogadott minket egy ismerös aki belejentett, sajnos ėlvezi hogy ki vagyunk neki szolgàltatva a munkàt alig akarja elintėzni, ės szerintem ki akar minket dobni, hogyan lehetne magunkat vėdeni?

Figyelt kérdés

#törvény #Nėmetbeköltöztünk #Kiszolgàltatotthelyzet
2022. aug. 17. 12:39
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Fizetni is csak akkor tudunk ha dolgozunk termėszetesen, de azt nagyon nem akarja ėlvezi hogy uralkodhat, pedig a kajàba ugyanugy bele szàlltunk illtve sokàig az egėsz kajàt mi fizettük ės zabàlt belöle, hàzi cselėdek vagyunk, elegünk van a tehetetlen helyzetböl, esetleg segitö tanàcsot tudtok adni, kioktatàst, okoskodàst nem kėrünk van elėg bajunk:) magyarorszàgon nem volt maradàs ti is tudjàtok milyen ott a helyzet.
2022. aug. 17. 12:41
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy voltam én is 2 éve.

Keressetek nagyon gyorsan saját szállást magatoknak különben végig ez lesz.

2022. aug. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
69%
Tehát ingyen éltek az ismerősötökön és el akar zavarni? Hát akkor fogjátok a cókmókot és hazajöttök. Vagy megoldjátok itt kint saját erőtökből az életet.
2022. aug. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Leírta,hogy nem ingyen élnek.

Velem is hasonló volt a helyzet az elején.

Kimentem egy ismerősömhöz akiknél laktam.

Sokszor én vettem az ételt és mikor a nő hazament Magyarországra és a férje ottmaradt akkor én főztem rá.

Meg sokszor a gyerekükre vigyáztam.

Ők sem nagyon akarták,hogy legyen munkám.

Kb cselédnek voltam jó náluk meg beszélgető partnernek.

Mivel a nő a nap 18-20 órájában egyedül volt az 5 éves kislányukkal.

Aztán én fogtam magam és elkezdtem más munkahelyeket nézni, illetve szállást is.

2022. aug. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Nezzetek munkat es szobaberlest!!
2022. aug. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
33%
Magyarországon teljesen jó a helyzet, könnyű munkát találni, ha nem jön be Németország, hazajössz.
2022. aug. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
81%

Jól sejtem hogy nyelvet se beszéltek, és azért állt be ez a szitu, mert maximálisan rá vagytok utalva az ismerősre?


Ha így van akkor szívás, vagy megtanultok a magatok erejéből élni ott, vagy jöhettek vissza magyarisztánba.

2022. aug. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
70%
németben nincs kolnászból a kerítés ?
2022. aug. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Làtom vannak akik szöveg ėrtėsi problėmàval küzdenek xD pont ez magyaràzom nem vagyunk ingyen ėlök ės ha dolgozunk alig 2 honap alatt siman ossze kavarunk anyi penzt hogy elmenjünk ez egy àtmeneti szüksėg krizis, aki azt írta magyarban meg lehet ėllni szerintem keressen fel szemėszetet vagy pszichiàtriàt. Ma beszėltem vele normàlisan a nėzö pontom, enyi ėn normàlis vagyok, semmi ùjat nem mondtatok ėn is tudom hogyan kell talpra àllni😂 csak a jogi rėszėt kėrdeztem. Köszönöm magyarorszàgra menjen a halàl, nem lehet megėllni pont! Aki megtud nagyon szerencsės adòcsalò bevàndorlòk orszàga lett, ö 7 ėve ėll itt nėmetben ės tàrsalgàsi szinten beszėl nėmetül, illetve sok mindent nem ėrt mikot ugyet intėztünk, mindig ugyanugy fejezi ki magat sokszor google forditot hasznàl, de rajra vagyunk hogy tanuljunk :) a jogi rėsze volt a kėrdės sajnàlom hogy sokan egy cipöben jàrunk, undoritò az emberi termėszet, ràadàsul fel ajànlotta hogy segít, ma megjott az adoszamunk ugyhogy benne vagyunk mar a rendszerbe ės munka kereso kozpontba is mentünk, azonnal nem ugrom csövörböl vederbe! Mellesleg szerintem beteg gyogyszereket szed, frontint stb, gyakran gondolja meg magàt, itt ö a bolond.
2022. aug. 17. 14:22
 10/26 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem te is kezdjél el szedni valamit, rád fér.
2022. aug. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!