Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi volt a legdurvább dolog,...

Mi volt a legdurvább dolog, amit láttatok/hallottatok a szomszédból?

Figyelt kérdés

Nekem: A szomszédunkban lakik egy idős nyugdíjas házaspár és néha szoktuk hallani, hogy veszekednek, kiabálnak, de nem nagyon foglalkoztunk vele a párommal, mert hát mások is szoktak veszekedni.

Viszont pár napja megint hallottam, hogy veszekednek és egyszer csak mintha zokogást hallottam volna, ott füleltem egy darabig, mert nem tudtam eldönteni, a távolból hallok valami mást, vagy tényleg sír valaki. Utána megint kiabálni kezdtek és hallottam, ahogy a feleség sírva mondja a férjének, hogy "Megütöttél", az meg valami olyasmit ordibált neki, hogy "Mert már ütni kell a pofádat, te szemétláda! Szét kell verni a fejedet, mert....(és ezután nem értettem, mit mondott)!!" Ezután 1-2 percig még hallottam, hogy a néni ott zokog, a férje meg szidja, utána csend lett.

Valamiért nagyon megrázott ez, hogy így fültanúja voltam egy családon belüli erőszaknak, mint írtam, néha hallottuk őket ezelőtt veszekedni, de gondolom több évtized együttélés után természetes, ha két ember kezd egy kicsit egymás agyára menni, meg eddig még sose hallottuk őket verekedni. Nyáron gyakran kint voltak az udvarukon és hallottam, hogy beszélgetnek, szóval nem úgy tűnt, mintha utálnák egymást. Mostanában sokszor eszembe jut, hogy vajon most emelt kezet először a bácsi a feleségére, vagy már régebben is előfordult? Ha most történt először, lehet, kezd szellemileg a férj leépülni és ezért lett agresszív?


Nektek mi volt a legdurvább, legmegrázóbb dolog, amit láttatok/hallottatok a szomszédból?


2022. aug. 28. 15:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Néha kiabál egymással egy középkorú pár hogy "megöllek" "elvágom a torkodat", van amikor verekednek is, de egyáltalán nem rázott meg.
2022. aug. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Szomszéd öreg bácsi a ház mögött "masszírozta a csirke nyakat"!

(maszturbált)

2022. aug. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, amit te a szomszédból hallasz, azt én a házban hallom nap mint nap, mert a nagyszüleim ugyanígy veszekednek, és itt élek velük már évek óta, mert apám ide lepasszolt. Bárcsak inkább a szomszédban hallanám.
2022. aug. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédban egy bolond család lakik: nem teljesen komplett 40-es pasi az idős szüleivel, akik talán csak ebbe a helyzetbe őrültek bele. Gyakran hallom őket ordítozni. Pár hete is rákezdték, aztán egy idő után eljutottak odáig, hogy "akkor ugorj ki az ablakon, mit bánom én". Csak arra kaptam fel a fejem, amikor jött a válasz, hogy "Jó! Kiugrok!" És hallottam, hogy meg is tette. Semmi baja nem lett, mert földszinti ablak volt, de akárki mehetett volna arra éppen, sétáltathatta volna ott a kutyáját vagy ilyesmi, szóval azért lehetett volna belőle gond.
2022. aug. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

2. vagyok

Nincs mit pontozni a válaszomon!

Nálam ez volt a legdurvább!

2022. aug. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
98%
Nekem csak az durva,hogy sokat leskelődnek az ablakban.és sokszor látom a fejüket.(úgy van építve a ház,hogy 2 ablakukból is pont belátnak ha sötétben ég a villany nálunk)
2022. aug. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

2020-ban történt mindkét eset.

1. Pandémia idején a szomszédasszony gondolt egyet, azt kiült a kapu elé egy szál köntösben kötögetni.

2. Nyár volt és pont át lehet látni egy bizonyos ponton a kerítésen. Csak annyit láttam hogy ez a bizonyos szomszédasszony hasal a fűben és el sem tudtam képzelni mit néz annyira. Mint kiderült, nekiállt OLLÓVAL vágni a füvet.

2022. aug. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szomszédunkban balhés házaspár. Nem is az volt a durva, mikor ordítottak vagy csattantak a tányérok a falon (illetve néha valamelyik, mert oda-vissza gyilkolták egymást).

Egyszer volt egy ilyen balhés kör után egy nagyon hideg téli éjszakán... aznap a nő nyert... a csávó állt az ablakunk alatt, és kopogott a másik ablakon, kiabálva rimánkodva hogy "legalább a kabátomat add már ki könyörgöm, megfagyok idekint reggelig!"

2022. aug. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy idős 80+os néni lakott egyedül a szomszédban, akit szinte minden nap meglátogattam, hogy ne legyen magányos. Gyerekei és az unokái rá se néztek.

Nagyon okos és értelmes idős nő volt, aki fiatalon szakács volt. Sok konyhai praktikát és ötletet adott, majd egy nap elárulta, hogy vannak "titkos" receptjei amit szívesen megoszt. Elsősorban egy bizonyos süti érdekelt, és beszéltünk róla. Ekkor azt mondta, hogy jöjjek vissza hozzá másnap, mert most fáradt és megadja a receptet. Így is lett, bementem hozzá. Mondtam Gerti néni (Gertrúdnak hívták) nyitva volt a lakás, remélem nincs semmi baj. Ott ült a karosszékében, magatehetetlenül. Halott volt. 😢Teljesen lesokkoltam, bele se merek gondolni, mi lett volna, ha nem látogatom meg őt ilyen gyakran... Hónapokig rémálmom volt. Ez 4 éve történt. Ekkor megígértem magamnak, hogy ha egy nap meghalok, megkeresem őt a másvilágban és megkérdezem tőle azt a "titkos" receptet. :D Nyugodjék békében.

2022. aug. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
A szomszédban nagyon balhés, iszákos, büntetett előéletű cigány pasik (nem rasszizmus szimplán nevezzük nevén a dolgokat) laknak van egy állandó és vannak, akik jönnek mennek.Volt már egy pár balhé de a legdurvább talán az volt mikor az egyik torka szakadtából legalább 1 órán keresztül ordibált a másikkal, hogy hogy lehet annyira gusztustalan hogy a fürdőszoba közepére kulázott. Nagy élmény volt.
2022. aug. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!