Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi volt a legabszurdabb dolog...

Mi volt a legabszurdabb dolog amit valaha butácska tanulatlan ember szájából hallottatok?

Figyelt kérdés
2016. aug. 21. 12:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
Mi volt a legabszurdabb dolog amit valaha butácska tanulatlan ember szájából hallottatok?
2016. aug. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%
"Mi volt a legabszurdabb dolog amit valaha butácska tanulatlan ember szájából hallottatok?"
2016. aug. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Nemrég vitáztam interneten egy amcsival aki meg volt győzödve róla hogy a vakcinák autizmust és meddőséget okoznak. A durva az hogy ott ennek a baromságnak egy egész politikai kultusza van és a republikánus elnökjelölt is ezt gondolja.
2016. aug. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az egy normális választ köszönöm. A többiek meg tartsák mg a humortalanságukat maguknak.
2016. aug. 21. 12:48
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Milyen alapon vitatod el a jogot másoktól, hogy a te szöveget gondolják a legabszurdabbnak? Tényleg érdekel.
2016. aug. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Jobb kérdést nem találtál ami alatt trollkodhatsz?
2016. aug. 21. 13:01
 7/16 anonim válasza:
74%

5-ös, ha nem haragszol :)

Mivel ebből az egyetlen vesszőhiánnyal bíró, tehát egész értelmesen leírt, "idegen" kifejezéssel rendelkező, egyszerű kérdésből nem tudod megállapítani Kérdező műveltségi fokát, eleve helytelen a válaszod.

Maga a kérdés nem éppen abszurd.

Szintén helytelen.

Jó trollkodási kísérlet volt, de az már elég gyenge, hogy igazoltatnád önmagad.

2016. aug. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%

Hogy a kérdéshez is hozzászóljak... volt egy barátnőm, akinek a szájából minden abszurdnak hangzott :D

Eleve lökött családból jött:

az anyja fennen hirdeti, hogy mérgeznek minket a kötelező oltásokkal, a nevelési elvei egyenesen nevetségesek.

Úgy gondolta/gondolja, hogy ha a gyerek hisztizik, joga van kifejeznie önmagát, a lénye egy része, szóval minden hisztikísérletet ráhagyott, vagy tutujgatással fogadott.

Gondolhatjátok, milyen a csaj, nem lehet vele öt percig egy légtérben megmaradni.

Ő barátságunk folyamán annyi sületlenséget összehordott, hogy hirtelen nem is tudok mit kiemelni, de szinte minden nap vitatkoztunk.

Nem az én hibámból.

Állított valami hatalmas ökörséget, én elmondtam - érted, mint amikor az ember annyit mond, hogy ő nem majonézzel, hanem ketchuppal eszi a sültkrumplit -, hogy mi az én véleményem, erre ő azonnal felkapta a vizet, és vérben forgó szemekkel, gyorsírót meghazudtoló sebességgel kezdtem rám önteni az "észérveit", melyek legtöbbje abból állt, hogy ellentmondott annak, amit írtam.

Általában ő ilyenkor megőrült, én meg röhögtem rajta, próbáltam kikerülni valahogy a veszekedésből, de lehetetlen volt hárítani az őrjöngését, míg IGAZAT NEM ADTÁL NEKI.

Ha annyi volt a bűnöd, hogy azt állítottad, a te ízlésednek nem az ő kedvenc zenekara a világ legjobbja, hanem egy másikat szeretsz, akkor sürgősen változtatnod kellett az ízléseden :D

2016. aug. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális válaszokat, nekik ment a zöld kéz. Kár hogy amikor az ember egy kicsit is elvontabb kérdést tesz fel annál mint pl "mennyi petrezselyem kell a levesbe?" vagy hasonló, akkor már egyből mint szar a csatornából buggyannak fel ezek a troll kis férgek, és játsszák itt az eszüket, mintha teljesen helytálló választ adtak volna...
2016. aug. 21. 14:11
 10/16 anonim ***** válasza:
16%
Ez elvont? Az, hogy azon akarsz élvezkedni, hogy ki milyen butaságot mondott az nem elvont, hanem primitív. Nézzél inkább youtubeon seggreesős videókat, az való neked. Ha nem érted meg őket kérj meg valakit, hogy magyarázza el.
2016. aug. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!