Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Most állandó veszekedés lesz...

Most állandó veszekedés lesz vagy mi?

Figyelt kérdés

Nem akarok rosszba lenni a szomszedda. Multkor lefújta a bokromat meg a paradicsomomqg mert átnőtt a kertjébe a dróton keresztül. Kipusztult a bokor is meg a paradicsomom is. De nem szólt hogy vaja van ezzel!!!

1 hete kábé minden nap átpisilek a keritésen, a virágjaira most már azok is kezdenek meghalni.

Nem akarok veszekedni de kiállhatatlan emberek!!

Ha meg annyiba hagyom akkor azok nyertek! Mi legyen??



2022. aug. 28. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
14%

Ne trollkodj.

Egy ember pisijétől nem mennek tönkre a virágok.

De jobb ez a kamu, mint amikor valaki azzal jön, hogy a kisgyereke érdeklődik a szexualitás iránt, és mit tegyen vele. Mintha azt várná, hogy valaki javasolja neki, hogy vegyék be harmadiknak a feleségével.

Csütörtöktől iskolába jártok, kevesebb lesz a kamu.

2022. aug. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik egy állóháborút krzdeményeztek ellened, amibe sikeresen belementél :D baromira tetszik a visszavágás módja, de talán el kellene kapni a béke fonalát mielőtt a dolog eszkalálódik. Beszélj vele a paradicsom, bokor ügyéről, de a vizelési szokásaidról ne tégy említést :D

p.s: amúgy tapló paraszt lehet, ha ilyet művel, ahelyett hogy beszéltetek volna erről.

2022. aug. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

Normalis felnőtt emberként kell megbeszélni ezt velük.

Lehet a paradicsom már az ő részükhöz tartozik, de az hogy át hgyozol a szomszédba azzal csak azt éred el hogy még jobban utálni fognak.

Tudom amúgy milyen rosszban lenni a szomszéddal mert nekem mind a kettővel van bajom..az egyik azért hisztizik mert ugat a kutyám (holott az övével együtt ugat és mikor nem volt kutya én egy szót nem szóltam mert egész éjjel nyomta a Rexi..)

A másiknak a kerítés tema...neki kéne megcsinálni de azt akarja hogy mi csináljuk meg , de egyszer valahol kiszökött a kutya és már mi voltunk a rosszak...na meg hogy mi az dobáljuk az ágakat a szomszédba amit megint nem tudom honnét szed.

De én át mentem és beszéltem vele mikor már ki volt a tököm..ja amúgy lány vagyok :'D

2022. aug. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egy öregasszony az egyik, a másik meg a fia. Meg annak a nője.

Tavaj pl a körtefátról szedtem körtét, ami szerintük az övék. De átnyúlik az ága, akkor az már az enyém! Ezt se akarták megérteni.

Előtte meg a pöcével volt bajuk, hogy leástak a hátsó pincéjükbe. Valami öreg tégla pince, a falon keresztül meg állítssuk szerint folyik szivárog be a lé. Az én pöcémből. Nevetségesekcsak röhögni nem tudok! mindig van valami bajuk

2022. aug. 28. 20:37
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A körtefával kapcsolatban pedig úgy tudom, a törvény az az, hogy ha a szomszéd át szeretne menni hozzád össze szedni a gyümölcsöt , akkor köteles vagy neki ezt megengedni.

Viszont, ha elmulasztja a gyümölcs betakarítását akkor jogod van neked össze szedni.

2022. aug. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!