Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Veszprém milyen közbiztonság...

Veszprém milyen közbiztonság szempontjából?

Figyelt kérdés

Veszprémből hívtak, hogy jövő héten indul egy képzés amire jelentkeztem, oda kéne költöznöm (a szüleim támogatásával), de félek az idegen helyektől.

Mennyire biztonságos? Vannak zűrös alakok?


2022. szept. 7. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem jártam még ott, de mivel tegnap délután óta senki nem válaszolt így írok:

Nyilván mint minden nagyvárosnak, úgy feltételezem ennek is megvannak a veszélyei, zűrös alakok mindenhol vannak, tehát sötétedés után, meg a buszpályaudvaron, piacon, és hasonló helyeken oda kell figyelni DE ALAPVETŐEN, szerintem a közép- és nyugat Dunántúl egyáltalán nem vészes ilyen szempontból, kulturáltabbak az emberek egy fokkal, mint keleten. Ezt laikusként írom.

De írd be ebben a kategóriában, a kereső mezőbe, hogy Veszprém, mert feltételezem, van már hasonló kérdés. :)

2022. szept. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Országos átlaghoz képest nagyon biztonságos. Este max a buszpályaudvar kerülendő, meg talán a Haszkovó lakótelep (bár sokszor voltam sötétedés után mindkettőn és bajom még nem esett).


Veszprémnek igazából egy gettója van (Házgyári út 1 és környéke) de az a város szélén van szóval oda nehéz lenne véletlen betévedni.

2022. szept. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jó hely, de hidd el ne költözz ide. Szép város, de silány infrastruktúra, munkalehetőség, élet.
2022. szept. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Én tegnap voltam életemben először ott, turistaként, sokkal biztonságosabbnak (és rendezettebnek) tűnik, mint a legtöbb magyar város. Gyakorlatilag zűrös alakokkal a vasútállomás előtti téren találkoztam csak, ott is csak azért, mert ott van egy hajléktalanszálló
2022. okt. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!