Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nem pofátlan a szomszédom?

Nem pofátlan a szomszédom?

Figyelt kérdés
Minden évben így esőzések után gomba terem a kertemben és a szomszédom mégkérdezte, hogy nem szedhet-e egy kicsit? Na abból a kicsiből végül 2 darab 20 literes vödörrel szedett, nekem egyáltalán nem hagyott semmit.

2022. szept. 10. 07:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%

Nem tudom, hogy min vagy meglepődve egy olyan országban, ahol ha a kisujjadat nyújtod, azt készséggel elfogadják, - de derékból - és ahol az egyszeri engedményre járandóságként tekintenek a későbbiekben!

Magyarország! Így szeretlek! >>Ez itt egy (epés) máj helye<<

2022. szept. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Legalább biztosan kiderül, hogy ehető-e.
2022. szept. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Mit mondtal neki ezutan?

Tanulsag? Legkozelebb nem kell beengedni.

2022. szept. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
Hát legközelebb szedj magadnak, amennyit akarsz, utána engedj rá másokat. A szomszédnak honnan kéne tudni, hogy te is akarsz szedni?
2022. szept. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4%
Miért nem vagtad fejbe egy lapáttal? Töketlen vagy? Asszony nagy bajba lehet nálatok.
2022. szept. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%

Szomszédod tudja, hogy kell jószomszédi viszonyt ápolni....

Gondolom akkora suttyó f*sz, hogy kilóg a kapanyél a fejéből.

Kedvesen tehetsz megjegyzést, ráutalva hiányos gyermekkori neveltetésére...

2022. szept. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
Miért nem mondtad, hogy te is akarsz enni belőle?
2022. szept. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
38%
Én tavaly óta épp ezért nem csinálok már semmit. Azelőtt évekig 30négyzetméternyi konyhakertet gondoztam, mindenféle zöldséggel : paradicsom, paprika, uborka, hagyma stb. A 30nm nem épp annyira kicsi, egy 3tagú családnak elegendőnek kell lennie, én mégis kb 3x ettem egy lecsót a saját kertemből, mert a szomszédok, munkatársak, rokonok , ismerősök mind jöttek kéregetni ezt-azt és nem tudok nemet mondani. Tyukokkal ugyanez a helyzet, annó 10 tojót tartottam, amiből heti egyszer tudtam enni egy rántottát mert a tojásokat is elkéregették. Egy olyan embernek mint én, aki nem tud nemet mondani inkább nem éri meg ilyesmivel foglalkozni. Inkább megveszek mindent a piacról, a kertem pedig parlagon áll.
2022. szept. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
mindenki tud nemet mondani, csak nem akar
2022. szept. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%

Néha a nőknek is kicsi a 30cm-es farok....

Legközelebb tisztázzad előre, mennyi a kicsi:DDD

2022. szept. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!