Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Bunkó cigiző szomszéddal mit...

Bunkó cigiző szomszéddal mit lehet tenni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Alsó szomszédom 70 éves láncdohányos. Kb. egész nap az erkélyen cigizik alattunk egészen hajnali 1-2ig, ezzel lehetetlenné téve nálunk a szellőztetést. Magasföldszint. Mindig érezzük a cigiszagot, ahányszor kinyitjuk az ablakot. Borzasztó. Nem tudom, hogy mit csinál egész nap a cigizésen kívül. Szóltam már neki szépen, durván is, de semmit sem használ. Lemenni sem hajlandó. Azt mondta, hogy mi bajom van ezzel, anno mindenhol, vonaton, étteremben, lakásban lehetett cigizni és senkit sem zavart. Erre mondtam, hogy akkor miért nem cigizik bent, erre azt mondta, hogy nem akarja, hogy a lakása büdös legyen XD. Próbáltam már zajongani abban a kevés időben amikor aludt, de mivel nagyothall, ez sem zavarta. Ebben a helyzetben mit lehet tenni? Veletek is volt hasonló? Költözés sajnos nem opció.

2022. szept. 10. 16:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Azt nem tilthatod meg, hogy cigizzen. Megszoksz vagy megszöksz.
2022. szept. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%

Szellőztetni elég kétszer 10 percig, amikor elstívta, utána nyisd az ablakot.


Pár év, és elviszi a rák.

2022. szept. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Lesd ki hogy mikor szünetel a pöfékeléssel, és akkor csináljatok egy nagy huzatot. Ennie azért csak kell, wc-re is jár, jobb ötletem nincs.
2022. szept. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%

Hasonló helyzetben vagyok én is, csak itt a lakàsban cigiznek ketten láncdohányosok. Ablak mindig nyitva nàluk ês dől ki a bagószag. Az az igazi büdös, amilyenek az olcsó cigik. A wc-ben is cigiznek. 😭

Wc-re sokszor csak úgy tudok bemenni, ha előtte befújom légfrissítővel. Ablaknàl talán annyi szerencse, hogy nekünk van szúnyoghálónk és az picikét tereli a levegőt. Ha épp nem gyújtanak rá, akkor ki kehet nyitni az ablakot, csak kihajolni nem lehet a bűztől.

2022. szept. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
24%
Beszelj meg vele időrendet hogy te pl reggelente vagy este 6 kor szelloztetnel addig ne menjen erkelyre. Vagy tudni a napirendjwt ha pl valamikor eljarkal rendszerrel boltba vagy akarhova
2022. szept. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%
Mikor kint van,önts rá egy vödör vizet.
2022. szept. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos szerintem nem tudsz vele mit csinálni. :( Elhiszem, hogy zavar, én is utálom a cigifüstöt, érzem is, amikor az én szomszédom is ragyujt, de ő nem láncdohányos azért...

Nem lehet megtiltani a szomszédnak a cigizèst, pedig ilyen szép őszi időben egész nap nyitva lehetne az ablak, na de úgy, hogy a bagó szag árad... :/

2022. szept. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%
6os a legjobb ötlet, viszont előtte tegyél ki virágot és azokat locsold, ne az embert ;) Úgyis a nyakába fog omleni, de legalább lesz kifogasod :D
2022. szept. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%
Időközönként leöblíted az erkélyt egy-egy vödör vízzel, - amikor nem mászkálnak emberek alattatok az utcán - "páraképzés" célzattal. -Az meg téged nem érdekel, hogy kicsit párásabb lesz rajtuk a szemüveg, mint az "üzemi szint". Vagy olyan zajt csapsz az erkélyen, amitől - szó szerint - "befordulnak" (a lakásba)!
2022. szept. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
28%
Ez jó ötlet , 6- os !
2022. szept. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!