Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vannak itt egyáltalán olyan...

Vannak itt egyáltalán olyan fiatalok Magyarországon, akik itt terveznek maradni és nem nyugatra menni?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért ?
2022. szept. 11. 18:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%

Igen, mert csak magyarul tudok és hülye vagyok a nyelvekhez (angolt és németet is tanultam, de hiába ma napig nem tudok semmit).

26 vagyok

2022. szept. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Én tudok angolul, de mégis itt akarok maradni, mert nem bírnám a családom nélkül. :(

Erős dilemmában vagyok. Nagyon erősben. Mert lehetőségem lenne, csak nagyon lelkizős vagyok.

23/L

2022. szept. 11. 18:16
 3/24 anonim ***** válasza:
96%

Az országot szeretem csak az emberek nagyrészét nem. Mindenképp fogok még külföldre menni a közeljövőben, hogy legalább összegyűjtsek egy itthoni házra amit fel is újítsak meg legyen pár millám elrakva ha bármi van.

Aztán végül kitudja meggondolom-e magam és maradok-e kint.

Nekem is honvágyam lenne, meg kb mindenkinek ahogy neked is de a lehetőségek nem összemérhetőek. 19/F

2022. szept. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
13%
Lelkizésből, érzelgősködésből nem lesz saját kecó kislyányom. Persze ha etyke vagy akkor ellehetsz otthon 40x éves korodig, miután a szüleid meghalnak megöröklöd az ingatlant és minden fa$za.
2022. szept. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretnék menni, igazából bárhova csak innen el. Jövőre.
2022. szept. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok, amúgy ja valamilyen szinten igaza van az 5-ösnek még ha nyers is a megfogalmazás. Az itthoni fizetések (teszem azt 300-400 ezer) az alap költségeimet amikre költök egy hónapban sem fedezik nem hogy félre tenni, de ha félre lehetne rakni az egészet az is nagyon kevés lenne és mire összegyűjtenél valamire addigra az infláció miatt már nem tudod megvenni mert 3x annyiba kerül.
2022. szept. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Hát egyke vagyok. :D de a szüleim éljenek, amíg csak tudnak...
2022. szept. 11. 18:29
 8/24 A kérdező kommentje:

Én amúgy németül nem tudok, csak angolul, de még németországba, svájcba is kimennék, akár raktárba, vagy takarítani ha megfizetik.

Angol nyelvterületen már több lehetőségem lenne, de azok az országok messzebb is vannak.

2022. szept. 11. 18:31
 9/24 A kérdező kommentje:

Vagy...hozzámenni egy saját házzal rendelkező pasihoz, amíg fiatal és szép vagyok. XD

Nyugi, csak vicceltem.

2022. szept. 11. 18:32
 10/24 anonim ***** válasza:
#10 Minden viccnek a fele komoly!
2022. szept. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!