Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyit keres egy postás...

Mennyit keres egy postás Magyarországon? Egyáltalán hogy lesz valaki postás?

Figyelt kérdés

2022. aug. 23. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyalogos postásokra gondolsz, írsz egy önéletrajzot és leadod a postára a vezetőnek. Ha több posta van a települêsen, tudakold meg, melyik postához tartoznak a kézbesítők, ott kell leadnod. Valószínűleg fel is vesznek, mert kevés a munkaerő. Betanítanak pár hét alatt, aztán hajrá. A fizetés nem túl magas, mint ahogy az egész postán sehol, de van némi jatt. Ezen kívül van, akinek bejön az is, hogy gyakorlatilag a szabad levegőn dolgozik szinte egész nap, a főnök nincs a sarkában.
2022. aug. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Jelentkezik, btw nem éri meg postásnak menni
2022. aug. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jattra ne nagyon számíts, csak az öregek nagy részébe van beleégve hogy nyugdíjosztáskor adnak egy keveset, de azt sem mindenki. én hallottam olyan postásról is aki aki kijelentette hogy többet szoktak neki adni, illetve tapasztaltam olyat is egy beugró öreg postástól hogy automatikusan levett a végéből egy százast és nem szólt mikor kaptam egyszer munkaügyitől pénzt. én nem adok magamtól egy forintot sem, nyugdíjból sem ha megérem a jövőben
2022. aug. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minimálbért és úgy hogy vagy a posta honlapján vagy személyesen valamelyik főbb postán benyújt egy önéletrajzot aztán ha megvan a 8 általánosa akkor felveszik.
2022. szept. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!