Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budakalásziak, miféle hely ez?

Budakalásziak, miféle hely ez?

Figyelt kérdés
Budakalászra ha beérkezik kocsival az ember a főútra akkor az Omszki tavat elhagyva befordul jobbra akkor viszonylag hamar az út végéhez ér egy szántóföldhöz. Ez egy elég nagy szántóföld de van rajta egy kb 50-100 méter átmérőjű, szinte teljesen kerek erdő . Ez már önmagában is fura, nagyon szabályos de a növényzet nagyon sűrű, mintha nem telepített erdő lenne hanem az eredeti erőből meghagytak volna egy kört a szántóföld közepén. De ami még ennél is furább, hogy az erdő közepén van valami épületféle. Magas farönkökből állított kerítéssel van körbekerítve, a kerítés mögött kutyák ugatnak. Úgy tűnik valaki életvitelszerűen ott lakik és nem hajléktalanok, ahhoz túl rendezett, túl profin van megcsinálva a kerítés. Nem fér a fejembe, miféle hely lehet ez?

2022. szept. 13. 15:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
linkeld lécci google maps-en...
2022. szept. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok odavalósi, de ebben mi a fura? Valakinek a tanyája, telke, aki bekerítette növényekkel a házát hogy ne lássanak be. Nem nagy rejtély, van még pár ilyen.
2022. szept. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
28%

Kísértetháznak érzed, és rettegéssel tölt el a gondolat, hogy Budakalászon lakjál életvitel szerűen?


Ne költözzél oda, ha nappal is ilyen rossz érzéssel tölt el a gondolat!!!


Esetleg valamit félreértettem Tisztelt Kérdező?


Talán a közeledő hideg idő is borús gondolatokkal tölthet el, megértelek. Rendőrség? Önkormányzat? Polgárőrség?


Milyen hivatali segítséget tudnál találni - esetleg még péntekig bezárólag? Gondolkodjunk együtt?

2022. szept. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ez szögletes de sűrű.


Erre gondoltál?


[link]

2022. szept. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez lesz jó : [link]
2022. szept. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Műholdra át kell állítani, ott egy extra sűrű erdő
2022. szept. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mert nem kopogtal be?


Pont arra jartam tegnap ,de en az Auchan fele mentem,nem lattam az erdot sajnos!

2022. szept. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A szogletesek azok tavak! Az Onszki to meg a Lupa to! A Lupa lett moders strand,amit hirdetnek! Honlapja is van!!
2022. szept. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szögletes, sűrű erdő. Sajnos a csatolt link nem precíz de rázoomolva, műhold verzióban látható.


Kérdés hogy kérdező konkrétan mire gondolt?


Vagy azóta már elvitték őt az ufók?

Esetleg más..

2022. szept. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsian várom a négyszögletű kerekerdő (by LÁzár ERvin) titkának feloldását... :)
2022. szept. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!