Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen manapság Debrecen...

Milyen manapság Debrecen közbiztonsága (főként a városközpont illetve az egyetem környéke érdekel)?

Figyelt kérdés

2022. szept. 17. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Debrecenben általánosan jó a közbiztonság.

A városközpontban is, és a Nagyerdőn is.

Ha nő vagy, akkor is átmehetsz az erdőn pl. este 10-kor is, senki nem fog bántani.

A Nagyállomás környékét mondják zűrösebbnek, de engem még ott sem ért semmilyen atrocitás.

Sőt: sehol a városban, pedig néha elég kihívóan öltözködöm.

2022. szept. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

1-es, "Ha nő vagy, akkor is átmehetsz az erdőn pl. este 10-kor is, senki nem fog bántani."

Na azért járt már pórul néhány olyan nő aki ugyanezt gondolta. Erőszakolás volt még a Bem téren is, a Nagyerdőn meg jópár gyilkosság is.

De egyébként Debrecen közbiztonsága nagy átlagban nézve valóban viszonylag jó, de ehhez az is kell, hogy kerüljük a necces helyzeteket. Például nem ritkán lődörögnek ittas brazil hordák a belvárosban, vagy agresszív koldusok, ha ezeket elkerüljük például legalább egy verbális atrocitást megúszunk. Éjszaka, kihalt területen fiatal nőként egyedül grasszálni Debrecenben sem egy életbitosítás,

2022. szept. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Nagyerdő környékén lakom, még soha semmi bajom nem volt, pedig volt amikor éjfélkor mentem haza.

Hogy őszinte legyek, inkább a vaddisznóktól félek, mert azok bizony előfordulnak néha.

2022. szept. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Mivel nagyváros, ezért nap közben is bele lehet futni idiótákba bármikor, bár ők azért megverni/erőszakolni nem fognak, max beszólnak. A legnagyobb baj, mint bárhol máshol itt is a cigányokkal, hajléktalanokkal és a részegekkel van, akik az éj leszálltával jelentősen megsűrűsödnek a belvárosban, a buszvégen, a nagyállón, a kassain és a tömegközlekedési járműveken, legfőképp a villamosokon. Úgyhogy én ezeket javasolnám elkerülni, de ha többen vagytok akkor elég csekély esély van rá hogy nagyobb baj érjen téged/titeket.
2022. szept. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!