Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Én reagálom túl, vagy már ti...

Én reagálom túl, vagy már ti is kikészülnétek ettől?

Figyelt kérdés
Adott a felső szomszédunk, felújít, munkásokat hívott. A szomszédunkkal alapvetően nincsen gond, mert egy tüneményes nő, de a munkások kezdenek az idegeimre menni. Eredetileg júliustól augusztusig tartott volna a felújítás, ez mostanáig húzódik, olyan szinten, hogy egy hónapja minden reggel 7 órától este 9-ig fúrják és bontják az egész lakást a legújabb pedig, hogy szombaton és vasárnap is 12 órán keresztül fúrnak. Én komolyan nem értem mit lehet ennyit dolgozni egy 45 négyzetméteres lakáson. Ti mit tennétek? A nőnek már többször szóltunk, elvileg szólt is a munkásoknak, 1-2 napig betartják a dolgokat, aztán mintha mi sem történt volna... Már ott tartok, hogy beszélek a közös képviselővel, viszont tényleg nem akarok rossz szomszédi viszonyt.
2022. szept. 21. 21:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 8 éve felújítanak. Hol van pénz, hol elfogy, aztán megint lesz, folytatják, aztán megint nem.


A legutóbbi közgyűlésen ordítva ment neki emberüknek a szomszédja a hír hallatán. Mi 3 éve lakunk itt, de így is nagyon unjuk.

2022. szept. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nekem nem lenne bajom, ha évekig elhúzódna sem, azzal van a problémám, hogy nem emberi időpontban csinálják. Mondjuk 8-tól este 6-ig. Helyette reggel 7-től este 9-ig...
2022. szept. 21. 21:07
 3/21 anonim ***** válasza:
94%

De miért nem szólsz a közös képviselőnek?


Meg kell nézni mi van a házirendben megadva, azt kell betartani. Ha nem tartják be rendőrt kell hívni, aztán majd betartják.

2022. szept. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Mert a szomszéddal nem akarok konfliktusba kerülni, mert tényleg nem az ő hibája. Elég kontrollálhatatlanok ezek a munkások és már így is hazudtak neki többször munkakezdést / végzést illetően.
2022. szept. 21. 21:14
 5/21 A kérdező kommentje:
Elvileg szeptember végével most már tényleg végeznek...
2022. szept. 21. 21:15
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
A közös képviselő nálunk szól egyszer, majd ha nincs hatása lekapcsolja a villanyórát az adott lakás alatt. Nem is értem, nálatok miért nem intézkedik. De te is nyugodtan átmehetnél szólni a munkásoknak, hogy a házirend szerint ettől eddig lehet zajongani, legyenek kedvesek és tartsák be.
2022. szept. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Átmentem már, aznap utána csendben dolgozott (ez pont most vasárnap volt), majd ez tartott keddig, mert hétfőn nem jött. Tegnap este 9-ig nyomta, most meg még mindig fúr, úgyhogy most felmegyek hozzá.
2022. szept. 21. 21:20
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Szólj ahányszor kell, ne te érezd magadat miatta kellemetlenül. Ha jól gondolom a szomszéd nincs is ott, csak a munkások.
2022. szept. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Na felmentem hozzá, és még neki állt feljebb, hogy neki ez a munkája és meg van csúszva a határidővel... Ha bajom van szóljak a tulajnak.

Hozzáteszem, hogy én egy 50 kg-os fiatal nő vagyok, ő meg egy kétajtós vadparaszt.

Úgyhogy holnap az első dolgom az lesz, hogy felhívom a közös képviselőt, mert egy dolog a zajongás, más dolog, hogy ilyen hangnemet képes megütni és még neki áll feljebb.

2022. szept. 21. 21:29
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Helyes, az első hét végén legkésőbb meg kellett volna ezt tenni. Közös képviselőnek említsd majd meg a villanyóra lekapcsolását.
2022. szept. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!