Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Dombóváron vagy Bonyhádon...

Dombóváron vagy Bonyhádon "jobb" az élet?

Figyelt kérdés

2022. szept. 24. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahogy megyünk nyugat felé úgy egyre jobb.
2022. szept. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bonyhád, az a szülővárosom, Dombóváron meg albérletben lakom, itt volt csak munkalehetőség. Dombóvár konkrétan olyan mint Mordor. Semmi nincs, a közbiztonság se vmi fhasza. Bonyhádon legalább szinte minden meg can egy helyben, és nem akkora kisebbségi átjáróház, mint Dombóvár. Életem egyik legrosszabb döntése volt, hogy ide költöztem, pedig jó pár helyen laktam országszerte. Bonyhád, mivel Potápi lakhelye, ezért byilván több fejlesztés is történt az évek alatt, míg Dombóváron semmi különbséget nem látok. A helyi járat katasztrófa, ahogy egyes boltok nyitvatartása is. Tök mindegy milyen órában, vagy napon megyek, a húspoltok szinte üresek. Szórakozási hely nulla, az éttermek/kajáldák minősége meg kifogásolható. Eskü, ilyen szhar kajákat még nem ettem, mint itt Dombóváron, Bonyhádon 1-2 helyen drágabb, de jobban megéri. Na meg a másik, h itt Dombóváron iszonyúan rá tudnak szállni az emberre, de ez Bonyhádon n annyir a jellemző. A Bonyhádon is lett volna a szakmámban meghirdetett pozíció, akkor eszem ágámban sem lett volna ebbe a dombóvári putriaba költözni. Sőt, itt sokkal zöbb a kisebbség a környező falvak miatt, és ha csak nem kertvárosban v újvárosban találsz lakhatást, akkor nagyon ajánlom h sötétedés után megfontolva indulj útra az esti sétának. Na meg a másik, h itt Dváron aztán semmi sem marad titok. Fújjjjj. Rühellem. A tömegközlekedés egy vicc, qvára nem vagy kisegítve vele, Bonyhádon legalább gyalogtáv el tudsz jutni mindenhova, és nem ennyire kaotikus mint Dvár.


Potápi miatt meg nem kell aggódni azon, h Bonyhàd leamortizálódik. Bonyhád sztem élhető város, viszont munkahelyekben nem bődégelkedik.

2022. okt. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!