Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Valaki, aki a választási...

Valaki, aki a választási eredmények miatt már külföldre költözött?

Figyelt kérdés
A választások után közvetlenül sokan fogadkoztak, hogy most már tényleg külföldre költöznek. Eltelt fél év, van, aki meglépte? Nem az érdekel, aki még nem, de majd egyszer biztos, hanem aki valóban már összecsomagolt, és elment. És lehetőleg olyan, aki a választási eredmények miatt (és nem azért, mert most kapott külföldi egyetemi ösztöndíjat vagy ilyesmi).
2022. szept. 26. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

Ide költöztek! :-D


[link]

2022. szept. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

Igen, de aztán mind hazamenekült az óriáspókok miatt.



https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__lakohely-szomszedok_..

2022. szept. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
Csak a pofájuk nagy, pedig amikor olvastam, hogy mennyi mindenki akar elköltözni, tök örültem. De sehol semmi, még mindig itt eszi őket a penész.
2022. szept. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Azért azt tudni kell, hogy a külföldre költözés nem egyik napról a másikra megy, meg kell tervezni, plusz agyban is sokaknál be kell érnie a dolognak vagy kell egy olyan munkaajánlat is, mert a tévhittel ellentétben nem mindenki mosogatni megy.:) Nekem az ismerettségi körömből már szállingóznak ki emberek.
2022. szept. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
Ismerek pár embert, aki a Karigeri megválasztása óta lépett külföldre, vagy hagyta el Budapestet. (Bár, nyilván nem pont erre gondoltál.) Én viszont szerelmes vagyok Budapestbe és egy ilyen harmatgyenge képességű főpolgi sem tud elüldözni a városomból. :)
2022. szept. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
Egy kulfoldi magyar face csoportban a valasztas utan 300-an regisztraltak egyetlen nap. Es sokan meg is tettek a lepeseket.
2022. szept. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy, hányan regisztráltak, az egy kattintás. Engem az érdekel, hányan tettek érdemi lépéseket.
2022. szept. 26. 20:04
 8/10 anonim ***** válasza:
4%

Es szerinted az ki szamolja meg?

Annyi biztos hogy abbol az egy kattintasbol sokan koltoztek is, vagy epp folyamatban van. Nem az idojarasrol szoktak ott erdeklodni.

2022. szept. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nyilván nem konkrét számokra vagyok kíváncsi, de pl ide is írtak sokan, hogy akkor most költöznek. Velük mi lett, kinn vannak vajon már?
2022. szept. 26. 20:15
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
Aki külföldre akart költözni és a választási eredményektől tette ezt függővé annak nagyon nincs realitásérzéke. A csak papíron létező ellenzéknek még matematikai esélye sem volt, hogy legyőzze Orbánékat. Gyalázatos, álszent, köpönyegforgató szinte az összes politikus, tisztelet a kevés kivételnek. A választások arról szóltak, hogy a rosszat vagy a még rosszabbat választják az emberek. Aki itt meglepődött a választási eredményeken az nagyon naív.
2022. szept. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!