Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panelban gyereket vállaló pár...

Panelban gyereket vállaló pár miért gondolja, hogy a szomszédok is gyereket vállaltak és nem akarnak aludni éjjel?

Figyelt kérdés

Felső szomszéd lefialt és a szobám felett 1 éve azt hallgatom éjszaka, hogy bömböl a gyerek , aztán odamennek persze verik a lábukat a padlóhoz éjszaka is, aztán leteszik, hogy megnyugodjon a gyerek és kicsit verje a lábát a földhöz, dobálja a játékokat, stb..


Mikor felhoztam ezt nekik azt mondták, hogy társasházban el kell viselni dolgokat meg amúgy is a gyerek már csak ilyen


Konkrétan megkeserítették az életem az elmúlt 1 évben hiszen nem tudok pihenni, nincs nyugalmam és ez még ha nem költöznek el kitart évekig..


2022. szept. 29. 20:09
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
73%
Ha szerencséd van nagy családot szeretnének!
2022. szept. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
72%
Egyébként tök igazuk van, a társasház ilyen. Mindig is el kellett viselni a szomszédokat gyerekkel, kutyával, veszekedéssel, kalapáccsal, fúróval, stb.
2022. szept. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 Metionin ***** válasza:
74%
Bele se gondolnak. Én is emiatt költöztem el legutóbb, egész nap a gyereksírást meg a hisztit kellett hallgatni. Éjszaka is ordított a kicsi, felébresztette a nagyot, aki meg hisztizett sikítva. Fenomenális volt. Értem én, hogy a csecsemő nem tud írásos kérvényt beadni ha valami kínja van de ne kelljen már tapsikolni amikor fél éve nem alszol miatta és úgy kell dolgozni kialvatlanul. Plusz sokszor társul a dologhoz a szülők tipikus fölényeskedése, hogy ha már gyerek van, akkor a csemete viselkedhet úgy nagyobb korában is, mint egy fél állatkert.
2022. szept. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
38%
Sajnos ez azok közé a dolgok közé tartozik, amik miatt sehol nem lehet panaszt tenni. Egy gyerekes család (néha önhibáján kívül) tönkre tudja tenni a közelében lakók életét. Sógoromék kislányának köldöksérve volt, csak egyéves kora után volt operálható. A szomszéd házaspár egy évig nem tudott miatta aludni.
2022. szept. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
52%

"Mikor felhoztam ezt nekik azt mondták, hogy társasházban el kell viselni dolgokat meg amúgy is a gyerek már csak ilyen"


Ez baromság.

Csak a többieknek kell alkalmazkodniuk hozzájuk, nekik nem kell a többiekhez? A gyereket pedig nevelni és fegyelmezni kéne, nem hagyni, hogy egy évig bömböljön az éjszaka kellős közepén. Nem minden gyerek ilyen. Én se voltam esti sírós.


Tudom, most nagyon gonosz leszek, mi lenne, ha amikor a gyerek vagy a szülők alszanak, te valamivel felkopognál, vagy üvöltetnéd a zenét feléjük? Majd megtudják, hogy milyen idegesítő, ha ők is átérzik a helyzetet. Ostobákkal csak az ő szintjükön tudsz kommunikálni.

2022. szept. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

#2


Túl nagy családot nem szerethetnének mivel 2 szobás panelban lakok abból az egyik egy mini amiben kb. háló lehet csak a másik nagyobb a nappali.


Mivel a kis szoba ahol nekem is a hálóm van ott van a kölök felettem így egy második nem hinném, hogy elférne, de szurkolok és imádkozok, hogy jöjjön még egy és takarodjanak el innen mivel albérlők

2022. szept. 29. 20:48
 7/46 A kérdező kommentje:

#7


Több ismerősöm ezt tanácsolta már, hogy én is kopogjak fel, stb..


Nagy szerencséjük van velem, hogy ilyen "töketlen" vagyok, úgy megnézném ha egy olyan lesz*rom szomszédjuk lenne mint amilyenek ők is aki éjszaka kicsit segítene nekik is a nemalvásban..

2022. szept. 29. 20:50
 8/46 anonim ***** válasza:
23%
Ha nem lenne gyerekem,se hagynalak aludni.Hallgathatnád ahogy dugok.Kertes hazban lakok,értem,hogy rosdz lehet,de akkora paraszt vagy,hogy az faj.
2022. szept. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 qkker1 ***** válasza:
36%
Gondolom téged anyád a pusztába fialt /hogy a te bunkó stílusodban írjak/,és senkit nem zavartatok!
2022. szept. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező, akkor csináld ezt. Mi ebben a nehéz? Ne hisztizni járj fel gyakorira. Fogd meg a "tökeid" és tessék cselekedni.
2022. szept. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!