Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csinaljak az ilyen szomsze...

Mit csinaljak az ilyen szomszeddal?

Figyelt kérdés

Lassan az udvarra nem merek kimenni, epphogy meglat, hogy az udvaron vagyok, egybol elkezd kukucskalni, de ugy, hogy az egesz feje kint van, lehet is latni. Addig ott all amig be nem megyek, vagy alrebb megyek ahol mar nem lat.


Ha szolok neki, csak szo nelkul legugol, mondhatok neki barmit, mindig ugyan ezt csinalja, mondtam neki fel fogom jelenteni, de csak mosolygott.


Nem tudom, mit lehetne vele kezdeni mivel nincs bizonyitekom es szerintem ez nem buncselekmeny, de nem tudom :(


Van ugy, hogy amikor pl. fuvet fagok a benzines funyiroval, aminek azert van hangja, atszol, hogy "CSENDESEBBEN", barmit mondok neki, nem erdekli semmi.


kb 35 eves lehet(en 20 vagyok), nem tudom, hogy nincs jobb dolga, munkahelye tudtommal nincs, az anyja hazaban lakik meg mindig.



2022. okt. 4. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Szólj nekem én szívesen odamegyek, onnantól nem lesz mosoly az arcán annak a beteg embernek.
2022. okt. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
Próbáld meg lefotózni hetente többször, több napszakban (hogy látszódjon, hogy tényleg rendszeres a jelenség), aztán nyomtasd ki a fényképeket, és vidd el neki. Mondd hogy itt a bizonyíték, és ha nem fejezi be, megy a feljelentés. Ha nincs változás, akkor egyértelműen rendőrség.
2022. okt. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2. Ne bohóckodj már! És mivel jelented fel, hogy a saját portáján nézelődik? A megoldàs: olyan kerítés, amin nem lehet átlátni.
2022. okt. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2022. okt. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
2022. okt. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!