Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerettek Budapesten,Pest...

Szerettek Budapesten,Pest megyében élni?

Figyelt kérdés

Most még tanulok,2 évem van hátra.Utána dolgozni fogok,és ha lesz annyi pénzem,(plusz van egy kis hátterem),akkor lehetséges ,hogy Pestre vagy akár Pest közelébe költöznék.

Egy ideje gondolkozok Szigetszentmiklóson,sok rokonom ott él szeretik.

Itt annyira unalmas az élet Hajdú - Bihar megyében,kevés a lehetőség,nincs semmi izgalmas.

Attól félek,ha Budapest központjába költöznék azt megbánnám.Tényleg zajos,büdös és koszos.



2022. okt. 5. 11:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
65%
Én vagyok az egyetlen ember itt, aki nem csak a koszt és a húgyszagú csöveseket látja maga körül, hanem a történelmi épületeket és a gyönyörű látképet...?
2022. okt. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

#11

Én is látnám szívesen, de ha nem a járdát bámulom akkor letámadnak a herbálos csövik. :S

2022. okt. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
20%
#11: Csak te nem a Hős utcában laksz az válaszolók közül :D
2022. okt. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek
2022. okt. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Én szenvedek. Na jó, ha el tudom kerülni a belvárost, akkor csak rosszul érzem magam.


Rengeteg ember, borzalmas embertömeg, kevés természet, rengeteg épület, rengeteg aszfalt, a saját kert hiánya, átlagsebességre vetítve lassú tömegközlekedés.

2022. okt. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Szigetszentmiklósi vagyok. Ide csak akkor költözz, ha nem Bp-re fogsz járni dolgozni és nem 8-tól 4-ig leszel beosztva.

Ebben az időszakban a be és kijutás borzalom. Autóval dugó, a HÉV-re is alig lehet felférni fél 7-től. A busz meg szintén áll a dugóban.

A csatornázásunk egy vicc [link] kb. erre számíts 1-1 nagyobb esőzés után.

2022. okt. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Mentősként fogok
2022. okt. 6. 18:33
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Budapest központját a fentebb is említett kosz és tömeg miatt nem kedvelem, viszont a külső kerületek egy részéből könnyű bejutni a belvárosba, mégis parkos, sok a zöld övezet, és ott is mindig vannak programok. IV., XIII., XIV., illetve a XV. kerület 7-es busz vonala, ezeket bátran ajánlom!
2022. okt. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát a 13. kerben nem tudom, hol maradt még zöld rész? Lassan egy zsebkendőnyi hely sincs, annyira telezsúfolták épületekkel.
2022. okt. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó hely, mert Pesthez közel van, de nem olyan rossz a levegő minősége. Én ide születtem és itt is nőttem fel, eléggé megszerettem, ez alatt a 22 év alatt.. :)
2022. okt. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!