Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panelban kisgyereket nevelő...

Panelban kisgyereket nevelő szülők miért gondolják, hogy azért mert ők bevállalták a gyereket a szomszédnak is el kell viselni a következményeit?

Figyelt kérdés

Hajnalban óránként sírás, szülők dübörögve rohannak a kölökhöz , napközben játékok dobálása, ugrálás, "motorozás" , üvöltés.


Mikor megkérem normálisan, hogy halkabban akkor "ez gyerek ez ilyen" , meg beszéljek a férjével *fenyegetően* , gondolja majd az ura elver vagy nem tudom..


Ráadásul a törvény előtt bármit megtehet, ezek megőrjítenek , nagyobb zajt csapnak mintha valaki bulizna heti pár alkalommal, arra lehet rendőrt hívni, ezek meg jogosan 0/24-ben nyomják a csendháborítást és még én vagyok a szemét, hogy szólok..


2022. okt. 10. 19:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
44%
Aki panelbe költözik, miért hiszi azt, hogy egy modern, jobban hangszigetelt lakásba költözött?
2022. okt. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

8 éve lakok itt és tök nyugodtan el voltam eddig, nyilván eltűrtem ha valaki felújított és napközben zaj volt, ha néha valaki bulizott. Igen ezzel jár a társasház.


De ez amit ezek művelnek mióta fölém költöztek az agyrém..

2022. okt. 10. 19:35
 3/26 anonim ***** válasza:
47%
A panel ilyen. A gyerekek pedig hangosak, ezzel nem tudsz mit tenni. Nyilván zavaró, de akkor csak azt teheted, hogy elköltözöl nem panelbe.
2022. okt. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

#3


De miért mindig a sértettet akarják kiköltöztetni? Főleg, hogy ez az én saját lakásom, ők meg albérlők?

2022. okt. 10. 19:37
 5/26 anonim ***** válasza:
44%
Panelba, lakóparkba nem engednèk kisgyerekes lakókat.
2022. okt. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%
#4 mert mi mást tehetnél? xd Őket úgyse fogják kilakoltatni. Megszoksz vagy megszöksz. Panelben a szomszédban repkedő legyet is hallani lehet, nemhogy a gyerekeket. Nyilván idegölő lehet, nem irigyellek.
2022. okt. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
56%
En tenyleg sajnallak. Aterzem a helyzeted, szerintem mindenkinek joga van a nyugalomhoz. Tivornyazni menjenek tanyara.
2022. okt. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
62%
5 Meg aki odaköltözik azt sterilizálnád is? Esetleg a házirendben megtiltanád a szexet is?
2022. okt. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
47%

Lakóközösség. Mindenkinek el kell tűrni a dolgokat normális kereteken belül. A gyerek ilyen, majd talán neked is lesz.

Én inkább őket sajnálom hogy téged kell elviselniük.

2022. okt. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%

Érdekes, mi kertes házban lakunk és a szomszéd rá tud szólni a gyerekeire, hogy ne visítsanak mert senki nem kívancsi rájuk. Tök normális, kultúrált gyerekek. Nyilván kissé zajosabbak néha, de ez ilyen, ők sem szólnak ha nálunk házibuli van. De mi is igyekszünk nem állat módjára élni és működik.


Persze sokan azt hiszik, hogy körülöttük forog a világ és nem kell betartani az együttélés szabályait.


Vonatkozik ez a gyerekekre, a folyamatosan ugató kutyákra, házibulira, flexelő szomszédra.

2022. okt. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!