Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nál atok is csak dohányzok és...

Nál atok is csak dohányzok és kutyasétáltatok használják a futópályát ?

Figyelt kérdés
A környékünkön is épült egy ilyen gumiborításu bordó futópálya, de döntően csak cigivel ácsorognak, meg kutyát sétáltatnak rajta. Nem normálisak az emberek, amíg nem volt ott futópálya addig bárhol máshol jöttek mentek az emberek kutyával cigivel, most viszont úgy használják azt az 1 méter széles sávot, mintha kizárolag ott lehetne dohányozni, meg kutyátsétáltatni, és mindenütt máshol tiltva lenne.
2022. okt. 11. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, náluk futnak rajta (Buda)
2022. okt. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Ahol én lakom, ott elég vegyes, hogy mikor használják a futópályát rendeltetésszerűen és mikor nem. Ált. korán reggel több a futó, mert munka előtt odamennek... később meg változó, hogy ki mire használja. Mivel az adott terület elég parkos, ezért nálunk nem szokott abból rendszer lenni, hogy folyton ellepik a kutyások, mert ők jobban szeretik a zöldterületet nálunk legalábbis.
2022. okt. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk olyan helyre építették, ahova a kutya se jár ki. De még a futók sem.

Nagynéha egy egy szerelmes pár megy arra mert mesterséges tó is van padokkal és talán füvesek és ennyi.

De meg csövesek se mennek arra.

2022. okt. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*még
2022. okt. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nálunk a bringautat használják ugyanígy ácsorgásra, cigizésre...


Campona előtti rész. Párhuzamosan ott van a SZÉLES járda, buszmegálló, és mögötte a bicikliút. Kb. egy félméteres fűsávval elválasztva. Na hol kvaterkáznak a buszra várakozók, kutyások, gyerekesek, stb....?? Naná, hogy a bicikliút kellős közepén. És meg vannak sértődve, ha rájuk csöngetnek a bicilisták.


Még a google streetview- képén is ott bambul egy csaj a bicajúton... :-D



[link]

2022. okt. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%
Dohányzó csinos nőt tamogatnek smoke fétisert
2022. okt. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a margitszigeti pályán szoktam feltűnni, ott elég gyakran lehetett sétálókba botlani. Jó részük azért intelligens és ha hallják, hogy futó közeledik, rögtön félreállnak. De elég sok gyökérrel is találkoztam már, akiknek eszébe se jutott félreállni, sőt, inkább ők voltak felháborodva, hogy futók futnak a pályán és zavarják őket. De biciklishez, rollereshez is volt már szerencsém, sőt, babakocsival trappoló anyukához is, mögötte kismotoron a másik gyerek. Dohányosokkal inkább az utcán meg a megállókban szoktam találkozni, sokukat nem igazán érdekli, hogy épp kit terítenek be a füsttel.
2022. okt. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja nalunk is, az idiota no, csak ott tudja tolni a babakocsit, cigaretaval a kezeben. Meg egy kutyaval lehetne uberelni ezt a tahosagot.
2023. febr. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!