Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ebben a helyzetben ,zavarna...

Ebben a helyzetben ,zavarna titeket ez a kérés,kijelentés?

Figyelt kérdés

Ha az új lakótársad Anyja,azt kérné Tőled,hogy kopogj be a fiáhpz, hogy beszélgessetek ,hetente többször.


Én úgy veszem észre ,hogy a srácnak nincs igénye rá.Valójában nekem sem ,de ha kijönne a a szobájából beszélnék vele,de szinte sosem jön ki....vagy akkor ha én bemegyek a szobámba...

Múltkor is én kezdtem el beszélgetni vele egyszer.....Közben meg mondja az Anyjának,hogy mindenki elvonul a szobájába, ès ezt az Anyja furának tartja.....de közbe meg az van amit irtam hogy azt veszem észre hogy nincs igénye, és frusztrál ez a kérése az Anyjától ....


2022. okt. 15. 20:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Fiàhoz*
2022. okt. 15. 20:08
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha egyikötöknek sincs rá igénye, engedd el az egészet :)
2022. okt. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem se ártana beszélgetni néha, mégis csak együtt éltek. XD
2022. okt. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha őszintén akarsz barátkozni a fiúval, akkor mondd neki hogy ha gondolja, lóghatnátok együtt (vagy hogy mondják ezt manapság a fiatalok), de ha nem akar, akkor nem mész többet. Ha nem akarsz, akkor pedig ne menj, mert annak semmi értelme. Kényszerből nem lehet barátkozni.
2022. okt. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Beszélgetnék vele mondom, ha ugy van...de sose jön ki a szobájából....pedig én kijárkálok


Lógni nem lógnék...cirka 16 évvel idősebb vagyok

2022. okt. 15. 20:26
 6/12 anonim ***** válasza:
Jobb az ilyenekből kimaradni, hiszen nem érthető a helyzet egy ilyen anyai kérésből. Anyuka vagy túlaggódik valamit (ami lehet a fasztalanság következménye is) vagy a fiacskának van valami pszichés depije, ami jelen esetben megint csak magánügy.
2022. okt. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De az Anyja magyarázta ezt nekem telefonba többször.
2022. okt. 15. 20:57
 8/12 anonim ***** válasza:

Miért tartasz telefonon kapcsolatot az anyjával?

Ő hív téged? Ha igen, akkor mit akar veled megbeszélni? Miért nem a saját gyerekét hívja?

Énnekem ilyen helyzetben már az is furcsa lenne, hogy tudja a te számodat vagy te az övét.

2022. okt. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Új albérlő lett a gyereke itt, igy amiatt egyeztettünk....
2022. okt. 15. 21:17
 10/12 A kérdező kommentje:
Ő hivott, nem emiatt hanem egy lenyegtelen dolog miatt,csak ezt is mondta ami zavar
2022. okt. 15. 21:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!