Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ebben a helyzetben ,zavarna...

Ebben a helyzetben ,zavarna titeket ez a kérés,kijelentés?

Figyelt kérdés

Ha az új lakótársad Anyja,azt kérné Tőled,hogy kopogj be a fiáhpz, hogy beszélgessetek ,hetente többször.


Én úgy veszem észre ,hogy a srácnak nincs igénye rá.Valójában nekem sem ,de ha kijönne a a szobájából beszélnék vele,de szinte sosem jön ki....vagy akkor ha én bemegyek a szobámba...

Múltkor is én kezdtem el beszélgetni vele egyszer.....Közben meg mondja az Anyjának,hogy mindenki elvonul a szobájába, ès ezt az Anyja furának tartja.....de közbe meg az van amit irtam hogy azt veszem észre hogy nincs igénye, és frusztrál ez a kérése az Anyjától ....


2022. okt. 15. 20:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván az anya tudja, hogy a gyereke totál kocka, és próbálná ebből kizökkenteni.

A gyerek meg rátok keni, amikor őt kéri számon az anyja, mert hát valamivel neki is indokolnia kell. Mondjuk jó nagy lüke, mert mondhatná azt is, hogy persze, nagyokat beszélgettek.


Szerintem ne agyalj ezen. Ha nem akar veled a srác beszélgetni, akkor nem beszélgettek. Az anyjának meg mondd meg, hogy ilyet nem kérhet tőled.

2022. okt. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Eleve nem csinálnám ezt senki kedvéért.


Meg én spec. utálok cseverészni a semmiről, szóval nem, nem kopogok be senkihez "bájcsevegni".


Lakótársak vagyunk, nem haverok - főleg, mivel nőként ilyesmit csinálnék, a végén még azt hinné többet akarok tőle.

2022. okt. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!