Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csináljak velük? Dobassam ki?

Mit csináljak velük? Dobassam ki?

Figyelt kérdés
Albérletben élek ahol a szomszédokkal közös az udvar. Egy koszos szemét banda. Igénytelenek. Négyen vagyunk az udvarban és sosem veszik ki a részüket az udvar rendben tartásából. Mindig én csinálom meg hiába ugattam már érte többször. Hazudgálnak meg hülyének néznek. Főleg az asszonyság aki egy fogatlan undormány féreg. Nem dolgozik csak élősködik. Itthon van és nem képes ő sem fogni magát hogy összetakarítsa az udvart. Egésznap kint ül és két percenként a cigit szopja meg az energiaitalt vedeli. Sem bent sem sehol nem csinál semmit. Arra lusta hogy felvegye a szemetet. Kiraktak múltkor egy dobozban valami dzsuvát és leesett ahova felrakták. Ott ült előtte csak napokig de nem szedte volna össze. Csak nézte. Egyfolytában a telefont nyomkodja. A töménytelen mennyiségű cigi miatt már fölül alig van foga mert kirohadt vagy kihullott. Egy gennytelep. Legszívesebben lerúgnám arról a koszos székről amin ül kint. A feje a földet veri szinte annyira előre van borulva. Az ura is egy szemétláda. Több várost már megjártak mert mindenhol mindenkit magukra haragítottak. Köcsögösködő kóstolgatós ember. Egyszer csavartam már neki egy fülest azóta tudja hol a helye de még mindig képes rendet csinálni az udvarban ami miatt hamarosan ismét kapni fog mert baromira hergelnek. Olyan aranyos ember hogy a saját munkahelyéről is kitiltották mert nem tűrik meg a kollégái sem. Én is már azon a ponton vagyok hogy kidobatom innen őket mert kvára unom nézni a lehetetlenkedésüket. Ez a nő is egyfolytában kint ül és közben hallgatózik hogy én mit csinálok.Voltak már valakinek hasonló szomszédai? Mit csináltatok velük?
2022. okt. 16. 13:14
 1/6 anonim válasza:
100%
Ha ki tudnad oket dobatni, akkor mar megtetted volna, nem itt arcoskodnal hogy kinek hol a helye 😂
2022. okt. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Köszi a sztorit.
2022. okt. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
64%

Amugy megertem, hogy zavar ha rendetlenseg van, de biztos hogy az zavar? A fel szoveg arrol szol hogy nem dolgozik meg milyen a foga meg kik utaljak oket.

Neked ehhez mi a f*sz kozod van?

2022. okt. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemled, hogy ilyen szomszedjaid vannak
2022. okt. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
CCC?
2022. okt. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Hazudgálnak". Imádom.
2022. okt. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!