Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Üllőn mennyire zavaró tényező...

Üllőn mennyire zavaró tényező a reptér közelsége? Nagyon zajos?

Figyelt kérdés
Éltem már egy reptértől 15 km-re, és néha ott valamiért elég alacsonyan szállt 1-2 repülő, és csukott ablaknál is lehetett hallani.

2022. okt. 18. 09:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Esetleg Monor jobb ebből a szempontból?
2022. okt. 18. 09:47
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

Állj meg a kinézett helyen többször - eltérő időben - egy-egy órára, és megtapasztalod.

Igazán zavaró, csak pont a pályával egybeeső területek, a többi viselhető.

2022. okt. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

Össze nem lehet hasonlítani a régi időkkel, amikor még tu-134/154-ek repkedtek szinte a kertben, 10x nagyobb zajjal, mint a mai gépek.

Meg már direkt úgy van a leszállási manőver, hogy csak hirtelen a reptér közelében lehet ereszkedni. Felszállni meg van útvonal, ahol minimális a lakóövezet.

2022. okt. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Üllő azon részén lakom, ahol pont a fejem felett szállnak át, engem nem zavar, pár másodperc, ha bent vagyok észre sem veszem.

Laktam főút mellett is már, az sokkal durvább, amikor azt érzed az ágyadban fekve, higy épp most megy át a fejeden a busz :D

2022. okt. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!