Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha valaki nedves avart füstöl,...

Ha valaki nedves avart füstöl, fel lehet jelenteni?

Figyelt kérdés
Szabályozva van, hogy mikor lehet égetni. Ez az őrület amit viszont egyesek csinálnak, nem égetés, hanem füstölés, láng nincs is. 3 km-ről lehetett látni a füstoszlopot ma, az egész városrészben erős füstszag volt reggeltől estig, köhögtem amikor kint voltam.
2022. okt. 18. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Be kell jelenteni a jegyzőnél.
2022. okt. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Komolyan kérdeztem amúgy, hogy ez legális, vagy foglalkozik egyáltalán ezzel valaki ha bejelentem?
2022. okt. 18. 23:02
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Ha a kijelölt időben történt az égetés/füstölés, akkor senki nem foglalkozik vele.
2022. okt. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10%
Költöz be jobban a városba.
2022. okt. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Igen. Viszont nem érdemes.
2022. okt. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már jó pár éve tilos az egész országban avart kerti hulladékot égetni, csak ezt sokan nem tudják. A covid alatt volt engedélyezve kivételessen bizonyos időszakokban, most tilos mindenhol, nincs engedélyezve. Ezért is vannak az ingyenes zsákok sok helyen avarnak. Bár gözöm sincs mért kell eltüzelni, a tél végére nyoma se marad. Az már más hogy nem égetik csak füstöl sokszor napokon kleresztül, mert a h e vizesen égeti. A száraz 20 perc, és füstje sincs. De ugye nagy az isten állatkertje. Fényképezni videózni , jegyzőnél jelenteni, több százezres bírság lehetséges
2022. nov. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!