Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Lakótársam miért fertőtlenít...

Lakótársam miért fertőtlenít állandóan eszeveszetten? Amúgy ezzel nem is szoktunk beszélgetni alig van itthon meg alapból fura.

Figyelt kérdés
2022. okt. 23. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez a normális. Tömegközlekedik az ember hazavisz egy csomó kórokozót. Hiányzik a fenének
2022. okt. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen korszakom pár évig.

Pl a kolit csak akkor hittem tisztának ha hypoval is fel van mosva meg ilyenek. Mindig tőlem volt elhűlve az összes nevelő és a mi szobáink kapták mindig a jutalmakat:D


Pár évre rá felnőve a munka világában hullaként hazaérve otthon meg megesik hogy el se mosogatok vagy a végrehétvégéimből egy percet is sajnálok takarításra az élet helyett.

Párom nem is érti pedig oróbáltam elmagyarázni neki, hogy vedd úgy hogy csak 1 napod kaosz az életből mint a tiszavirág. Te azt az 1 napot takarítással töltenéd meg olvasás fekvés ilyenek?

Erre azt mondta ha csak 1 napja lenne, igen azzal mert semminek nem lenne értelme.

Na jo volt vele beszélgetni:D

2022. okt. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*próbáltam elmagyarázni vedd úgy hogy csak 1 napot kapsz
2022. okt. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Most alakult ki nálam. Én ettől nyugszom meg, ha minden tiszta.
2022. okt. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%

A lakotarsad kenyszeres. Bolond. Az ilyet kezdlik.

Meg js van a neve a betegsegnek.

2022. okt. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A másik meg minden héten vagy 2x felhozza a pasiját
2022. okt. 23. 22:40
 7/11 anonim ***** válasza:
És?
2022. okt. 24. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az emberek nem tudnak ma már alkalmazkodni. Mondjuk én sem tudnék egy idegennel együtt élni....
2022. okt. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Azaandrew válasza:

Szerintem sorozatgyilkos !!!

üsd le és dobd a Temzébe a testét 😉😁

2022. okt. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Senior Séf ***** válasza:
100%
Mert komp akart lenni, de nem komplett. Mesélj neki a bionómról, az őt körülvevő, valamint a beleit uraló baktériumokról, amik mintegy 10x annyia vannak, mint ahány sejtből az ő teste áll, és ha kipusztít néhány fajt, és a helyükre patogén törzsek szaporodnak fel, csúnya világ köszönt rá.
2022. nov. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!